Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hol található Budapest környék...

Hol található Budapest környékén olyan nagyméretű sima terület, ahol havas, jeges talajon biztonságosan, senkit és semmit se veszélyeztetve lehet gyakorolni az autó megcsúszásának megfogását?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

bevásárlóközpontok üres parkolói, vagy ipari parkok környéke. ezek éjszaka teljesen kihaltak. ha nem zavar el a biztonsági őr, lehet forgolódni, én ilyen helyeken szoktam:)

teljes biztonság meg nem létezik ha csúszkálni akarsz.

2019. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hólepte szegélyekkel pont biztonságos az ilyen...


Egyébként vezetéstechnikai központnak hívják a helyet, ahol ilyet lehet tanulni, egész évben

2019. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, pont az itt a gond, hogy ha nem ismered fejből a terepet, R akkor egy hóban rejtőző betonszegélyből vagy mélyedésből csúnya fejreállás lehet, tűzoltókkal, mentőkkel. A legjobb valóban az, ha vezetéstechnikai központba mész - fizetni kell ugyan érte, de a biztonságos környezet megér ennyit.
2019. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi a mátyásföldi modellreptérre járunk ki csúszkálni ha leesik a hó. Annyi hogy általában nem vagyunk egyedül. Ha ki mész számíts arra hogy lesznek mások is... Leginkább fiatalok. De rendes emberek. Két menet közt dumálni is szoktunk velük.

Néha rendőrök is kinéznek, de sose szóltak érte. Volt olyan hogy mentek ők is 1-2 kört.


A másik amit nemrég néztem az a hungaroring nyilvános parkolója. Este mikor zárva a ring nincs ott senki. Ezen túl auchan, tesco parkolók végei ahol nem jár senki. De ott ugye le tudod koccolni a betonpadkákat ha béna vagy.

2019. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!