Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kéne nekem tanulni ezt a kreszt?

Kéne nekem tanulni ezt a kreszt?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, most csinálom az e-learninget. Eddig megcsináltam 3 modult. Az első kettőt normálisan. Majdnem elaludtam. A 3.-ba belese olvastam, csak végig tekertem, hogy gyorsan megcsináljam a modul záró tesztet.. és ki gondolta volna 100% az is...


Tudni kell rólam, hogy 14 éves korom óta autób#zi vagyok...


Szerintetek van értelme tovább csinálni?



2019. jan. 9. 04:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Nincs, hagyd abba, ha elalszol rajta, nem érdekel a téma... de ne akarj vezetni, a KRESZ a gyakorlatban nem arról szól, hogy négy válasz közül kitotózod, hogy melyik a logikus, hanem hogy gondolkodás nélkül tudd, az adott pillanatban mi a szabályos.

A közúti közlekedés lényege nem az autób#ziság.

2019. jan. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Mert a modulzárókat szerinted más nem tudja 100%-ra megcsinálni?

Csinálj meg egy 75 kérdéses próbavizsgát.


Az ilyenek mondják majd a fa*zságaikat, hogy kreszből olyan kérdések voltak amit nem tanultunk stb. Meg elsőre nem lehet átmenni forgalmin :D

2019. jan. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Ne add fel! Meg kellene tanulni még akkor is ha unalmas, én is végig tippeltem az egészet aztán amikor magam vezettem már jogaival a zsebembe megijedtem telezöldnél, hogy miért jönnek szembe. :D persze azóta teherautó jogsit csinálom ügye mindig a nagyobbnak van elsöbbsége.
2019. jan. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Hagyd a francba, de vezetni se akarj.
2019. jan. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát de most nem azért de annak mi értelme, hogy else olvasok egy modult de a modulzáró tesztjét meg 100%-sra megcsinálom...
2019. jan. 9. 08:16
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Azt csinálsz amit akarsz....kressz vizsgán meg vagy átmész vagy nem. Aztán majd vezetésnél vagy tudod alkalmazni amit tudsz vagy majd csukott szemmel jó nagy gázt nyomsz (csak nyomnál,mert az oktató figyel),mert fogalmad sincs,hogy ott mit kellene csinálnod és különben is uncsi.

Én is sok részt untam mert tudtam,de azért vettem a fáradtságot és végigolvastam,mert van amikor a felesleges slang az amitől rendesen megérti az ember. Ezt meg az egy dolog,hogy tudni kell,de megérteni is és alkalmazni és ne aggódj jó adag ember tekintettel sincs a tanulókra se.

Amúgy majdnem elaludtál olyan uncsi volt tanulni, hát még autópályán milyen uncsi vezetni

2019. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Érettségire is így fogsz tanulni? Mert az jóval unalmasabb, hidd el.
2019. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Tapasztalatom szerint a KRESZ-t meg lehet tanulni úgy is, hogy végigmész a tesztkérdéseken. Igazából ha nem vonod kétségbe és bírálod felül önkéntesen a szabályokat, akkor a mögöttes tartalmát nem is kell tudnod (pl. hogy azért háromszög alakzatban vannak a vonat lámpái, mert így egy figyelmeztető tábla alakzatát adják ki). A tankönyv maximum abban tud segítséget nyújtani, hogy ha egy szabályt te máshogy tartanál logikusnak, akkor elmagyarázza, hogy mi a logika benne.
2019. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Mint mondtam, csináld a 75 kérdéses próbavizsgát. Ne a modulzáróval bohóckodj.
2019. jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
"vezetni az autópályán is unalmas" az elméletet ne keverjük a gyakorlattal!!!
2019. jan. 10. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!