Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Akik panell lakasban, nagyobb...

Akik panell lakasban, nagyobb lakótelepeken laktok, dolgoztok, hogyan tudtok parkolni?

Figyelt kérdés
Nagyon messze tudtok megállni a lakástól? Van kimondatlan helye valakinek, ahova mas nem áll be vagy aki hamarabb ér oda "az marja"?
2019. jan. 16. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen senkinek helye. Mindenki oda áll, ahol éppen talál szabad helyet. Ez nem mindig jön össze a lépcsőház közelében, van, hogy a szomszéd utcába kell menni. De azért nem olyan gyakori.

A munkahelyemen rosszabb a helyzet, nem lakótelep, belváros, kis, egyirányú utcák, kevés parkolóhely. Itt szinte sose sikerül a munkahely épülete előtt, közvetlen közelében parkolni.

2019. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Hol? Itt Budaörsön, vagy Gazdagréten, netán Kelenföldön, Havannán, Fehérváron, Miskolcon az Avason?


Én valamelyik nap próbálkoztam a Havanna elején, esélyem nem volt még a közelben sem. Bónuszként nem lopták el.

2019. jan. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kelenföld, gyakorlatilag minden nap a bejárati ajtó 50m-es körzetében tudok parkolni. Vasárnap este, esetleg hétköznap nagyon későn fordul csak elő, hogy 100-200 m közötti távolságban van csak hely. Kijelölt helye senkinek nincs. Inkább csak lehet tudni, látni, ki parkol bénán és őket kerülni.
2019. jan. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lakóövezetről mondom most, nekem általában van helyem, pont a ház elött, ha kettő óra körül érek haza, van pár lakó aki pl. képes elöttem parkolni holott az utca végén lakik, és vicces amikor ott van parkoló és pakol haza bevásárlásról :D , csak egy bajom van, én nekem van kamerám ami a kocsiaimat figyeli, ha meg nem látja a kamera én rosszul alszok. :D mindig felkelek felhúzni a rolót, hogy minden oké e, nem e ömtötték megint le, stb.
2019. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk este 6 után nincs egy szabad hely sem. Ilyenkor a fűre kezdenek állni az autósok meg egyéb szabálytalan (de másokat nem akadályozó) helyekre, reggel 5kor jön a közteres minden héten egyszer és végigbüntet mindenkit. Igen, engem is megbüntettek már. De a szomszéd utcában, sőt a szomszéd utcákban sincs soha semmi hely.

Győrről van szó.

2019. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alapesetben nincsenek névre szóló helyek. Akkor sem, ha Hugyos Pista a 45b-ből azt mondja.
2019. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Régen nagyvárosban laktam panelben néhány évet, és hát mindig előre fájt a fejem, hogy hol fogok leparkolni. Ha vasárnap este mentem haza pl 8 után, akkor már garantált volt, hogy csak a környező kisutcákban a lakóházak előtt fogok helyett találni, majd párszáz métert felgyalogolni a lakásba. Persze mindezt egy félórás araszolás előzte meg a panel parkolójában, hogy hátha mégis lesz egy hely. Soha többet, csakis kertesház.
2019. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kelenföldön vagyok, pár száz méterre találtam egy jó parkolót az egyik kis utcában. Ott mindig van elég hely. Azért is szeretem, mert kezdőként tudok nyugodtan korrigálni, tolatni és nem azonnal a "forgalomba" dobom be az autót.
2019. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szuper nagy parkolók vannak kialakítva, mindig van hely. Imádjuk a környéket, direkt így építették ezt a panel lakótelepet.
2019. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!