Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Helyszíni bírságnál kapott...

Denielx kérdése:

Helyszíni bírságnál kapott csekket elhagytam mi a teendő?

Figyelt kérdés
Megbírságoltak kaptam olyan zöld papírt meg csekket is amit be kell 30napon belül fizetni. De ezeket elhagytam, ha bemegyek a legközelebbi rendőrségre akkor tudnak újat adni? Nem akarok nagyobb bajt ebből, illetve felszólítást hány nap múlva küldenek? Felszolitassal küldenek esetleg új csekket?

2019. jan. 19. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne várj a felszólításra, hanem holnap kérj pótlást. Nem te vagy az első, aki elhagyta a csekket.
2019. jan. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nem csak a csekket hagytam el hanem azt a zöld papírt is. Ez nem jelent nagyobb gondot?
2019. jan. 20. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Név és időpont alapján megtalálják a büntetési cetli eredeti példányát és ki tudnak állítani egy új csekket. Viszont a bírságoló rendőrkapitányságra kell menned, mert a büntetést nekik kell befizetned.
2019. jan. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!