Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek jogos a népnevelés...

Szerintetek jogos a népnevelés ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Olyan paneltelepen lakok ahol este 6 után nincs parkolóhely, tehát aki később ér haza az vagy 20 percre lévő parkolókban parkol 10 utcával arrébb vagy fél órát köröz hátha kiáll valaki (esetleg a fűre felparkol de 4 másodperc alatt kiérnek a közteresek büntetni). Néha felbukkan egy bátrabb-bunkóbb sofőr aki beáll két parkolóhelyre középre a vonalra. Pont így:


[link]


Aztán reggel ez a látvány fogadott engem:


[link]


Valaki rászórta a szemetet az autóra.

Kinek adsz igazat?


2019. jan. 23. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez a fotó évek óta köröz minden bunkó parkolós post-ban, cikk-ben stb stb...


Szerintem nem megoldás. Kárt teszel benne, még teged vesznek elő. Vannak erre finomabb módszerek. Tükrök behajtása, ablaktörlők ki, parkológorilla stb stb. De ha helyi lakó akkor meg is lehet keresni és szólni neki

2019. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel mert nekem van garázsom és ott van a kocsim.
2019. jan. 23. 12:48
 3/10 anonim ***** válasza:
De ha nem úgy parkol akkor lehet elfoglalta volna más aki ugyan úgy a 10 percre lévő parkolóba állt volna. Nincs ott neked ismid? Mondd meg neki, hogy beállsz mögé ha előbb mész reggel. Én ezt csinálnám. Vagy vennék kismotort betolnám egy helyre ha nem vagyok ott ha meg megérkeztem kitolom és beparkolok.
2019. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Majatom ***** válasza:
Lehet, hogy jogos a megleckéztetés, de hogy a célját nem éri el az tuti. Inkább csak magának csinálhat gondot a leckéztető. Megtörtént eset, hogy valaki meg akarta leckéztetni a szerinte rosszul parkoló autóst, ezért kechup-ot nyomott a szélvédőre. Aztán meggondolta, gondolom észrevette, hogy van kamera, ami felvette az akcióját, és úgy gondolta, hogy inkább lemossa. A bibi ott volt, hogy nyár volt, az autóban volt vagy 50 fok, és a szélvédő szilánkokra tört a ráöntött hideg víztől. Szóval én azt mondom, hogy fölöslegesen ne bonyolítsuk az életünket azzal, hogy megpróbálunk másokat "jó útra terelni", mert vagy semmi haszna nem lesz, vagy csak kár származik belőle.
2019. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Annak adok igazat aki(k) egy rendes adag kutyasz-rt kentek a szélvédöre.
2019. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jogos a népnevelés.
2019. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az itt a baj hogy téged nem fogadhatott így , mert ez nem magyar, sőt nem is európai rendszám.

Ha már háborogsz akkor valami valóságot nyomjál be.

2019. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Az itt a baj hogy téged nem fogadhatott így , mert ez nem magyar, sőt nem is európai rendszám.


Ha már háborogsz akkor valami valóságot nyomjál be."


Példának linkeltem be, de nem hittem volna hogy ezt magyarázni kell...

2019. jan. 24. 15:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Lakó helyemen rá szór valaki szemetet az autókra, az közmegbotránkoztatás, garázdaság. Feljelentés. A sok fánk zabáló kék búza dolgozzon meg az ingyen pénzéért.
2019. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A kismotoros ötlet nem mindig jó...nekem eddig 3 motoromat törték össze az itt lakók 2 robogó és egy 600.

Amikor beparkoltam a parkolóba, simán bedobták a robogót a gazba. Nem lett meg a gazdája.Amikor szabályosan a járdán parkoltam a 600-zal, akkor belökték a garázsok elé, biztosító fizette, mert volt gazdája.Egy robogómra tárcsafék zárat tettem, hogy ne mozgassák, erre addig verték a zárat a villához, ameddig a villa el nem hajlott. Ezt roncsként adtam el.Sajnos a bunkó parkolók ellen nincs orvosság, nálunk főleg mert egyikük rendőr...

2019. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!