Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Budapesten most van hó?

Budapesten most van hó?

Figyelt kérdés

Holnap megyek fel és érdekelne ez abból a szempontból hogy hogy oltozzek.

A Papp László aréna környéken leszek

Bocsi ha rossz kategóriába írtam :(


2019. jan. 24. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Van.


Egyébként nem a hőfokot kellene megkérdezni, vagy megnézni holnapra az időjárás előrejelzést?

2019. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De, csak engem inkább az érdekelne hogy mennyire csúszik az út
2019. jan. 24. 10:11
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

A főutak le vannak takarítva, a járdák a forgalmas helyek többségén szintén. Azonban ma este és éjszaka újabb havazás várható.


Ajánlom figyelmedbe az idokep.hu oldalt.

2019. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utak teljesen rendben vannak, járdán van néhol egy kis latyak, de téged az nem érint.
2019. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Crisopher ***** válasza:
64%
Amúgy nem igen értem a kérdést. Hideg van, tehát kabát, sál, opcionális sapka és kesztyű. Lábra bakancs (ha lány vagy, csizma). De most komolyan, ez valahogy olyan alapvető dolog, nem?
2019. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cicám, a húsz centis magassarkút hagyd ma otthon. Ha meg autóval mész akkor az öltözős kérdést nem értem.
2019. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem most budapesten kevés a hó, ezért ha tudsz vigyél oda valamennyit
2019. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nyugi nem magassarkuba akartam menni:)) csak arra voltam kiváncsi hogy kell-e a bakancs vagy jo a sima kényelmesebb cipo 😅 de mindegy mert kiderült hogy nem is fogunk a városban a járkálni
2019. jan. 24. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!