Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szoktam vezetni autót és az a...

Szoktam vezetni autót és az a baj sose megyek a táblán lévő max sebességgel (50 helyett 30,90 helyett inkább 50-55) de emiatt miért utál engem a többi autós? Néha dudálnak is vagy közel jönnek mögöttem villognak. Lány vagyok

Figyelt kérdés
2019. febr. 10. 22:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%

Mert, aki szeretne haladni, az miattad nem tud.


Miért nem mész busszal, ha ennyire ráérsz?

2019. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert szándékosan akadályozod a forgalmat.
2019. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

A KRESZ azt mondja, hogy tilos indokolatlanul akadályozni. Igaz, nem nevesíti, hogy mi indokolt, s mi indokolatlan.

Ha rúzsozod magad közben, s azért mégy lassan, nehogy elkend, az indokolatlan. Ha azért, mert jeges az út, az indokolt.

2019. febr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Bocsi nem írtam le részletesen. Azért megyek így mert így hármasban tudok menni és ha már sokat kell váltani a visszaváltás már nehezebb mert mellette sokra kell figyelni és ha idegen helyre megyek ez nehéz. Ötödik sebességben még soha nem mentem negyediket kétszer használtam eddig. Én így vezetek így kényelmes.
2019. febr. 10. 22:48
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Én se sietek, de hagyom a többi autóst haladni. Amit te csinálsz, az nettó veszélyeztetés. Tudtad, hogy a lajhárüzemmódban történő közlekedés ugyanolyan veszélyes lehet, mint a gyorshajtás? Én kerülöm az autopályát, évente kétszer îgy is lejutok vidékre. Kihúzódom a külső sávba és az időjárás és útviszonyoknak megfelelően vezetek. Ha nincs akdálya annak, hogy haladj, akkor menj normálisan. Ha kezdő vagy, akkor tedd ki a T betűt. Ha félsz a “sebességtől”, akkor menj busszal.
2019. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kezdő már sikerült a vizsgám. Ott is csak hármasban mentem magasabban nem, nem volt belőle baj. Autópályára nem szívesen mennék az nekem túl gyors nincs matrica sem az autón úgy tudom.
2019. febr. 10. 22:53
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Remélem ez csak egy troll kérdés
2019. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem te háromkerekű kis biciklit vezetsz.
2019. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon kedvesek vagytok! Én vizsgáztam elméletből is és csak autópályán van olyan hogy minimum előírt sebesség ha jól emlékszem az 60 kilométeróra.
2019. febr. 10. 22:58
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Menj aludni, holnap iskola...
2019. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!