Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » (Súlyos) közlekedési baleset...

(Súlyos) közlekedési baleset okozóját is bilincsben viszik el (ha teljesen együttműködő a rendőrökkel)?

Figyelt kérdés
Félelmem, hogy a nejem netán okozna balesetet, és megbilincselnék - nagyon rosszul viselném
2019. febr. 17. 09:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Ha mondjuk nagy sebességgel felhajt autóval a járdára és elcsap egy óvodáscsoportot még akkor is legfeljebb csak kihallgatni viszik be, de nem fogják sokáig ott tartani, majd beidézik az adott helyszínekre mikor arra kerül a sor. A baleset elkövetése után is szabad ember (egy darabig), ha nem vádolják már a helyszínen szándékossággal akkor őt is ugyanúgy vihetik el mint pl. egy szemtanút a helyszínről.
2019. febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a bilinccsel vagy a nejeddel van a baj, hanem a mentalis allapotoddal.


Tokeletesen irracionalis, elkepzelt esetbe lovalod bele magad egyre jobban, annyira belehulyultel hogy mar random forumokon keresed az onigazolast a rettegesre. Menj pszichologushoz, amig nem keso.

2019. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az jobban zavar ha anyucira bilincs kerül mint az amit okozott?
2019. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem visznek el bilincsben egy baleset esetén.


De komoly problémák vannak a fejedben, ha ilyesmiket gondolsz...

2019. febr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég furcsa egy kérdés, mert engem elsődlegesen az érdekelne, hogy ő épségben van-e, utána az, hogy mindenki más is épségben l van-e, aztán huszadrangú kérdés, hogy beviszik-e és ha igen, akkor milyen kényszerítő eszközt alkalmaznak. (Általában semmilyet, mert csak akkor tehetnék, ha nem lenne együttműködő.)
2019. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Súlyos baleset az, amikor az áldozatot roham mentő viszi el!

Te meg a nejed kacsóit félted, hát ez kemény!


Egyébként nem lepődtem meg a kérdésen, a múltkor egy ürge a saját sávomban jött velem szemben, rávillantottam, erre a középső ujját mutogatta.

Néha azon is csodálkozom, ha egy belvárosi út után megússza az autóm belém csattanás nélkül.

2019. febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#2-nek: köszi a választ, szerintem te nem Magyarországon élsz - ami max. egyéni szerencséd.De, pszichológusnak ne készülj, ill. ha az vagy, tagadd le
2019. febr. 17. 18:18
 8/18 A kérdező kommentje:
#3-nak: azt azért nem mondanám, de a dolgok között olymódon nincs összefüggés.
2019. febr. 17. 18:20
 9/18 anonim ***** válasza:
#2 de igen. kepzeld ugy gyujtottek be a rendorok par honapja itthonrol es vittek be az orszobara egy kisebb hozonges kovetkezmenyei okan, es meg akkor se bilincseltek meg. a felelmeid tovabbrabis irracionalisak, hacsak nem tudsz valamit a nejedrol amot mi nem (reszegen vezet, narkozik, etc.).
2019. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Hidd el, hogy a legjobb megoldás ha eleve felkészíted az asszonyt az ilyen helyzetekre! Szóval, szerezz be bilincset, gumibotot, egyenruhát és gumikesztyűt! Voltam már rendőrségi és katonai fogdán is, tudom miről van szó!
2019. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!