Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tegyek hogy jobban koncent...

Mit tegyek hogy jobban koncentráljak vezetésnél?

Figyelt kérdés

Már a 20+ óránál tartok, de meg mindig van, hogy egyszerűen elbambulok, ezért nem tudom megfigyelni rendesen a táblákat, így nem tudom hogy mikor kinek van elsőbbsége. Viszont ha jól tudok koncentrálni megy minden...

Mit csináljak hogy jobban figyeljek?


2019. febr. 18. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod, erre most mit lehet írni?! Figyelj jobban! Meg esetleg igyál egy kávét, hátha az segít.
2019. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy valójában elbambulsz, figyelem zavarod van, vagy csak szimplán sok az információ. Tanuló vezetőként valószínűbb a második.


Nekem is volt, hogy teljesen elvonta a figyelmem a kocsi kezelése, vagy 1-1 hiba után szétestem, néha legszívesebben csak félre álltam volna és kiszálltam volna a kocsiból. Még jogosítványszerzés után is volt olyan, hogy szívem szerint ott hagytam volna az autót és nem ültem volna vissza többet.


Vagy az aktuális 1,5 óra vezetés után hullaként szálltam ki a kocsiból, annyira leszívta az agyam. Ma meg különösebb erőlködés nélkül levezetek 1,5-2 órákat egy huzamban és egy-egy "esemény" sem bizonytalanít el, hanem lenyugszom és haladok tovább.

2019. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!