Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Romaniabol, ha gyorshajtas...

Hzoty93 kérdése:

Romaniabol, ha gyorshajtas er, kuldenek magyarorszagra csekket? Van egyaltalan traffipaxuk? Artand kolozsvar szakasz erdekelne, ejszaka mentem es nem tudom barhol belecsuszhattam e esetleg

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megkereshetik a magyar hatóságokat, hogy kézbesítsék le a magyarországi lakcímedre a büntetésről kiállított csekket.
2019. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Szinte kizárt, hogy elkaptak, mert fix traffik nincsenek, csak a rendőrök mérnek, de úgy csinálják, hogy azonnal meg is állítanak, és ott kapod a büntit helyben. Éjszaka át lehet szelni a román falvakat 100-al nyugisan, ha nem állított meg senki, akkor nem is lesz bajod, biztos.
2019. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt honnan tudod wnnyire biztosan, hogy nincsenek tarffik? Mondjuk parom edesapja kint el, majd rakerdezek nala is! De nindenestre koszonom nektek az infokat
2019. márc. 2. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Tetszik ez a megfogalmazás, hogy "ha gyorshajtás ÉR"! :D Mintha nem rajtad múlna, hogy gyorsan hajtasz-e...
2019. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Mert erdélyi vagyok, és tudom, hogy sehol nincsenek. Régen volt sok telepített kamera, de már egy sem működik (kikapcsolták mindet), illetve az idén majdnem lett többszáz fix kamera az országban, de aztán mégsem lett egy sem. Egyetlen sebességmérési módszer az MCV Loganokból való mérés, messziről látod őket, illetve régebben volt sok álcázott civil autóból mérés, de azok is megállítottak. Újabban van egy ilyen "pisztolyos" traffi is, amit csak akkor tart feléd a rendőr, mikor már késő.
2019. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van amikornaz embernek sietnie kell.. De termeszetesen nem eszetlenul mentem tobbel, ha tobbel is mentem..
2019. márc. 2. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!