Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A 973-mas éjszakai járat...

A 973-mas éjszakai járat mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Valószínű ezzel kell majd hazmennem munkából zuglóba, mennyire veszélyes ott hajnali 1 körül egyedül sétálni? 11 után már volt h egyedül mentem haza és sosem féltem, de most pár ember megijesztett gyakorin, hogy milyen veszélyes éjszaka egyedül közlekedni. 18/L

2019. márc. 19. 22:34
 1/3 anonim válasza:
71%
Szerintem nincs mitől félni. Engem is ijesztegettek, kb úgy meséltek róla, mintha az éjszakai buszról nem lehetne leszállni élve :D De nem volt semmi különleges, ugyanolyan mint egy sima busz, csak tele van álmos emberekkel. Jó péntek és szombat éjszaka azért sok a részeg is, de nem vészes egyáltalán. Én viszonylag gyakran utazom éjszakai busszal, de nem történt még atrocitás.
2019. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm, örülök h nem voltak rossz tapasztalataid kicsit megnyugodtam:) de a a második választ most kihagytam volna
2019. márc. 19. 22:46
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Baromságot ír a paraszt. Nyugodtan használhatod az éjszakai járatokat és Zugló sem egy veszedelmes környèk, ha a mindenhol szokásos biztonsági szabályokat betartod: ne aludj el, ne legyen làtható helyen értéktárgy nálad, a gyanús emberek nem véletlenül gyanúsak - kerüld őket el, a sötét részeket kerüld, ne félj segítséget kérni, ha szükségét érzed és mindig tudjon róla valaki, hogy mikor indulsz és érkezel haza. Ezek leírva nagyon parázósnak tűnnek, de semmi extra nincs ezekben.


Amúgy az éjszakai buszokon gyakran van biztonsági személyzet is, sok a bekamerázott jàrmű és sok az utas is.

2019. márc. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!