Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan kezeljem, vagy kinek...

Hogyan kezeljem, vagy kinek hogy sikerült elhagyni a hirtelen fellépő haragot stresszhelyzet esetén?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam agresszívnak, 25 évesen még soha nem verekedtem, vagy bántottam senkit fizikálisan de ha beszólnak, vagy valakin megérzem hogy rosszindulatból köt belém főleg inkább vezetésnél, felmegy a pumpa és nem tudok kultúráltan higgadtan beszélni..erről szeretnék leszokni, és van hogy hetekig nyugodt vagyok de valahogy mindig visszajön..

2019. márc. 26. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki idota, engedd el, menjen magatol a falnak. Mely levego, elszamolsz tizig. Radiobol nyugtato zene.
2019. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor kicsit feljebb nyomom a hangerőt a kocsiba és a zenét élvezem :) lenyugtat
2019. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Idegenek véleményével nem foglalkozom, főleg ha árad belőlük a rosszindulat. A legfontosabb az, hogy ilyenekkel szemkontaktust nem teremtünk, mert az megalapozza a további konfliktusokat és akkor biztosan fel fog menni a pumpa. A legjobb elfele nézni tőlük, felhúzni az ablakot, benyomni az ajtózárat.

2. Ha ismerős nyilvánít rosszindulatú véleményt, akkor megpróbálom megérteni az álláspontját és vagy vitába szállok vele vagy ráhagyom és akkor nincs harag.

2019. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!