Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Én voltam a hibás?

Én voltam a hibás?

Figyelt kérdés

Főútról balra nagy ívben akartam tovább haladni, a szemben lévő nagyobb jármű pedig neki szintén nagy ívben balra.

Tisztában vagyok az alap kresz szabállyal, viszont én úgy láttam, hogy ketten a kanyaríveket követve nem fogunk biztonságosan elférni, ezért vártam, hogy elsőként ő vegye be a kanyart.

A mögöttem levő autó hosszan rám dudált, majd a későbbiekben szintén, plusz mutogatott, ugyanis azonos irányba haladtunk tovább.

Nagyon megalázó volt, sosem jártam még így.



2019. márc. 28. 21:09
 1/10 anonim válasza:
87%
Nem
2019. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

nekem is folyamatosan dudálnak ha szabályos vagyok :D

Régi suzuki swiftem van de én nem hagyom magam vissza dudálok :D

2019. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Olyankor kell kiszállni és megmondani, hogy az anyja ravatalánál dudáljon...

Én is megálltam volna és elengedtem volna a nagyobb járművet.

2019. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes, nekem is régi Swiftem van, csak akkor dudáltak rám amikor elbambultam a zöldnél, de nem mutogatós dudamókus. Ha nekem ilyen lett volna kiszállok, megkérdezem, mi a baj? Nem jó a féklámpa? Index nem látszódik? Esetleg türelmetlen? És , nem, jól csináltad. :)
2019. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
86%
Nem történt semmi baj. Nem is értem, minek foglalkozol ezzel. Engedd el és kész. Rád dudált, mutogatott. Naés? Minek kell az ilyet "felvenni?" Kifogtál egy s3ggfejet, akinek épp szar kedve volt amúgy is. Az ilyenre rámosolyogni kell és továbbmenni. Ennyi.
2019. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Jól csináltad.

A türelmetlen tahó alázta meg magát.

2019. márc. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Jól csináltad!

Kamionokat, buszokat mindig engedni szoktam.

Volt már olyan, hogy két sávba lehetett kanyarodni, szemből fordult jobbra egy három tengelyes Setra, megvártam még kikanyarodik, mert kellett neki a két sáv.

Megköszönte.


Ha rám dudálnak, megnézem az illetőt, hogy ismerősöm-e, azért dudál.

Ha nem akkor hirtelen nagyon ráérős leszek, ha mögöttem jön egyedül, mindenhol lemondok az elsőbbségemről, hirtelen nagyon ráérek.

Hadd idegeskedjen a dudamókus!

:-)

2019. márc. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha befordulsz vele együtt, akkor meg azért dudált volna, mert bedugítjátok a forgalmat kb. 1 percre. Az ilyen idiótákkal nem szabad törődni. Azzal a dudával mindösszesen egyértelművé tette minden ott lévő számára, hogy képtelen volt átlátni a helyzetet, ergo saját magát égette be vele.
2019. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
Komolyan nem értem, hogy miért veri mindenki mindig értelmetlenül a dudát. 7 éve van jogsim, szerintem egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor dudáltam.
2019. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Nekem a minap azért verték a dudát (jobban mondva nem nekem, hanem a mögöttem levőnek), mert beláthatatlan utkanyarulat után buszmegálló van és ha ott áll a busz akkor fékezni kell. Ez volt akkor is, állt a busz, szemből jöttek, előzni nem lehet. Megálltam a busz mögött, az utánam jövő is szépen megállt, majd jött egy paraszt kb 60al lakott területen belül. Aki majdnem bele rongyolt a mögöttem álló, de csak sikerült megállni, erre meg elkezdi verni a dudát. Nem is értem milyen okból.

Szemből végig jöttek a kocsik, 1 percig se állt a busz. De a dudát egyből verte amiért ő szarul vezet.

2019. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!