Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha jobbkezes utcánál nekem...

Kretén István kérdése:

Ha jobbkezes utcánál nekem balról egymás után zsinórban 5 autó nem áll meg, és én mondjuk megunom az életet, és a biciklimmel a 3. elé kihajtok, baleset lesz, ki milyen büntetésre számíthat?

Figyelt kérdés
Fényes nappal van, van rajtam mellény is, kinn az egyenrangú útkereszteződés tábla is, mégsem tartják be a szabályt. 17. kerületben hetente halhatnék meg. Lassan megunom, hogy nem tartanak egyenrangú félnek, pedig kb 230 ezret adózom havonta. Az út az enyém is. Nem minden kerékpáros pénztelen. Szeretném, ha a halálom nem lenne hiábavaló, és valakinek nagyon megtágítanák a végbelét ezért a börtönben.

2019. ápr. 15. 21:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
Nekem amúgy az a kedvencem, ha a bringaúton, amit keresztez egy út, ahol ki van rakva kiegészítő táblával is, hogy elsőbbséget kéne adni, nem hogy nem adnak elsőbbséget, de rosszabb esetben még le is satuznak keresztbe előttem, mert a bringaúttal párhuzamos útra persze már nem mernek csak így ráhajtani, ott azért körülnéznek.
2019. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A temető tele van olyan emberekkel, akinek elsőbbsége volt.


Az autós szerint a kerékpáros egy féreg és nem való az útra, ezért nem adja meg neki sem az oldal távot, sem az elsőbbséget.

2019. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!