Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kezdem megutálni a vezetést....

Kezdem megutálni a vezetést. Ez normális? Szerintetek jobb kesz?

Figyelt kérdés

Eléggé izgulós fajta vagyok, a KRESZ és az elsősegély is elsőre meg lett azért mert készültem rá rendesen. Nem görcsösen csak annyit hogy biztosra tudjam hogy átmegyek.


Aztán elkezdtem vezetni, egy kezdőhöz képest jól ment, az elején nagyon izgultammostmár nem annyira. Azonban vizsga előtt mivel nem volt meg az elegendő órám, 9 órát vezettem 3 nap alatt. Ebből az egyik nap fáradt voltam, ezért nem is ment olyan jól, és az oktató is megjegyzést tett erre. Aztán vizsga napján minden jól ment, reggeltől délig kellett izgulnom, mert előtte még 2 órát vezettünk. A vizsga vége fele viszont megbuktam, mert nem engedtem át a zebrán 3x embereket. Ebből a 3 esetből 2őt láttam, és azért nem engedtem őket tovább mert szerintem messze voltak. Pláne hogy az egyik egy bottal közlekedő mama volt. Ilyenkor nagyon nagy rajtam a nyomás mert aki mögöttem jön azt sem szeretném felidegesíteni, meg nyílván az oktatót se, ha meg vizsga van akkor meg át kéne menni.


Na és mivel megbuktam kb. 3 hét múlva kapok időpontot, viszont én nagyon azt érzem hogy élesben nem fogok vezetni. Legszívesebben gyakorolnék 100 órát és akkor mennék el vizsgázni, csak ez pénz, és annyit egyáltalán nem érne meg, és nem tudnánk kifizetni. Meg ugye a jól vezetek, ezt a vizsgabiztos is mondta, csak a zebránál volt a baj. Szóval az elmúlt 3 napban annyi stressz ért meg annyit vezettem (suli után hulla fáradtan, a légkondi nélküli autóban, a tűző napon kellett parkolgatni) hogy kezdem megutálni a vezetést. Már ha csak neten látok valami vezetéssel kapcsolatos dolgot, egyből előjön bennem az utálkozó érzés. Válatani normálisan tudok, távolságin sincsen baj, de egyszerűen az a hatás hogy forgalom+oktatónak való megfelelés idegileg tönkretesz. Erre közbejátszik még az olyan dolog hogy tegnap vizsgán elsőbbségadás tábla volt nekem, a busz meg bekanyarodott az én utcámba, és konkrétan megállt a kanyarban. Lassan mentem, de úgy értem oda, hogy a busz még ott volt. Aztán előrébb gurultam, mert azthittem nem fér el, de akkor sem indult el, na és ilyenkor mit csináljak hogy szabályos is legyek, meg mást ne idegesítsek fel. Aztán szóltak hogy menjek csak óvatosan, mivel a busztól semmit sem lehetetr látni. Csomó ilyen apró eser van még, és nagyon elegem van már mindenből. 3 óra alatt úgy elfáradok a koncetrálástól mint akit fejbevertek... Na és még így sem sikerült a vizsga... És nem az a tény zavar hogy nem sikerült hanem hogy menni kell megint...


Szerintetek ha sikerül a vizsga utána, már nem fogom ennyire utálni a vezetést?



2019. ápr. 18. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"Ilyenkor nagyon nagy rajtam a nyomás mert aki mögöttem jön azt sem szeretném felidegesíteni..."

Ilyen mentalitással tényleg ne vezess.

2019. ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
én is kezdem megutálni... rohadt unalmas tud már lenni...
2019. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Túl kombinálod. A legsötétebb emberek is vezetnek így ha a kérdést le tudtad írni akkor azt jelenti hogy zseni vagy a vezetéshez.
2019. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Énis megutáltam már..

Folyton az ügyeit intéztük volt hogy fél orakat a kocsiban vartam.Aztan most meg jon a b****egolas hogy ha elrontok valamit mert miert nem megy még

2019. máj. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!