Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megéri bíróságra menni? Kép,...

Megéri bíróságra menni? Kép, többi lent?

Figyelt kérdés

Rendőrségi jegyzőkönyv van de a közút írt egy levelet, hogy nem fizet mert nem az úttesten közlekedtem. 2 felni, görgőzés, futómű beállítás, hegesztés, gumi.


[link]


[link]


[link]


[link]



2019. ápr. 27. 08:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Már csak olyan lényegtelen információkat ossz meg légyszíves, hogy hol és mi történt.
2019. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Éjszaka, kanyar előtt szemből jön kettő autó egyik elvakít és kicsit az úttest szélére vittem az autót sebesség kb. 55 km/h. képen látszik a mélysége a kátyúnak valamint, hogy mekkora darab hiányzik az útból, nagyobb sebességnél ez élet veszélyes is lehet, csak a kárt fizessék ki az időm és az idegességről nem is beszélve valamint az autóval hetekig nem lehetett közlekedni a javítás miatt.
2019. ápr. 27. 09:07
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Most akkor az úttesten van a kátyú vagy sem?
2019. ápr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3. képen látszik minden.
2019. ápr. 27. 09:52
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri meg bíróságra menni. Nagyon jó jogászaik vannak, és főleg igennagy rutinnal rendelkeznek.


Ezek a felvételek a bírónak biztosan nem mondanak semmit.


Sajnos több kizáró indokuk is lesz. Ne emészd magad, sajnos ez előfordul.

2019. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

A 3-4. képen gyakorlatilag nem látszik semmi. Krumplival/kaputelefonnal fotózva, közelről, sötétben. Ez kb csak arra jó... Hmm... Nem, még arra sem.


Ebből nem tudsz úgy kijönni, hogy neked fizessenek.


"Veszélyes padka!" tábla volt kint?


Az út- és látási viszonyoknak megfelelően vezettél? Ezt a gumiszabályt mindenre rá lehet húzni.

2019. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha a kárt kifizették, örülj neki mert az idegességedre nem fognak fizetni.
2019. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
semmi tábla nem volt kint. azért felkeresek egy ügyvédet kikérem az ő tanácsát is.
2019. ápr. 27. 11:52
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

Úthibák tábla sem volt kint megadott hosszal?

Mert ha igen akkor onnantól kezdve már felesleges vele szenvedni.


Meg szerintem amúgy is.


Egyébként meg, hogy őszinte legyek ritka nagy marha vagy, hogy ilyen kis oldalfalú gumit használsz a frankó magyar utakon...


Céges autóval már átmentem 500 baromi nagy kátyún és semmi baja nem lett egy hátsó rugótörésen kívül (Bár azt lehet a dupla körforgalomban szedtem össze amikor átmentem keresztbe a nagy gömbökön) :D

2019. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

Egyébként a rendőr nem büntetett meg a gumi miatt?

Mert jobban megnézve a futófelülete valahol szétszórva hever az ország útjain por formájában....

2019. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!