Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tehetek, ha "nem fèrek...

Mit tehetek, ha "nem fèrek el" az autòban?

Figyelt kérdés

Friss jogsis vagyok, ès amin tanultam vezetni ott nagy hely volt a vezetőülèsnèl, kènyelmes volt. A csalàdi autònk kisebb, ès ha ùgy àllìtom az ülèst, hogy pont jòl elèrjem a pedàlokat, akkor a tèrdem beverem a kormànyba, ha hàtrèbb àllìtom nem èrem el a pedàlokat, ha lejjebb àllítom, kènyelmetlem a kilàtàs az autòbòl :D Kormànyt nem lehet àllìtgatni.

Valami beàllìtàsi tipp vagy hogy mit tudok tenni? :D



2019. máj. 31. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
130 kiló és 175 cm magas vagyok (mint egy henger) Swiftem van, úgy férek el (lábam meg rövid), hogy az ülőlap előre van húzva picit a háttámla meg a b oszloptól kicsit hátrébb, döntve.
2019. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megszokod.
2019. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél még kisebb autót.
2019. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Megszokás kérdése. Versenyautóknál be sem tudsz szállni anélkül, hogy ki ne vedd a kormányt, annyira közel van a lábhoz. :)
2019. máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél olyan autót, amilyen vezetni tanultál, ha az kényelmes volt... vagy megszokod a mostanit.
2019. jún. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kormány nem állítható?
2019. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lekell fogyni.
2019. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
18 évesen nem telik mèg ùj autòra, lefogyni nem hiszem hogy kellene, 70kg vagyok és 180cm. De valahogy sikerült egy jò ülèshelyzetet talàlni, köszönöm az eddigi vàlaszokat mindenkinek! :)
2019. jún. 12. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!