Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ellenőrzik Ausztriánál az...

Ellenőrzik Ausztriánál az autós átkelőhelynél a határt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mire lehet számítani? Autó, csomagok ellenőrzése stb? Személyi igazolványt elfogadják vagy kell útlevél is? Akinek nem inge, ne vegye magára, de csak az válaszoljon, aki tud és ne kezdjen el okoskodni! Aki valóban segíteni akar, annak nagyon szépen köszönöm!

2019. jún. 5. 17:53
1 2
 1/20 anonim válasza:

Hol mennél át?

Sopronnál nem nagyon nézik.

Ha ki is vesznek, elkérik a az iratokat és ennyi.

Elég a személyi.

Legyen ez kártyád.

2019. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Ez=eu
2019. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Személyi elég lesz. Mi 2 hónapja mentünk ki Hegyeshalomnál, akkor senki nem ellenőrzött, de pl. a német-osztrák határnál (Passau környékén) rendre kapkodták ki a külföldi autósokat és személyit ellenőriztek, csomagtartót kinyittatták stb.
2019. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hegyeshalomnál mennék át. Szóval ott nyugis. Köszi szépen. Mindkét vélasz konkrét. Köszönöm.

Az első válaszadónak: eu-s kártya, az mi?

2019. jún. 5. 19:08
 5/20 anonim ***** válasza:
drogot visezl? :'D
2019. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
19%

Anélkül el ne indulj.

Külföldi tb.Eun belül.

Ingyen ki tudod váltani.


Mindennap járok ki, itt lakók a határ szélén.

Az kell.

2019. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem drogot viszek, hanem embercsempész vagyok :)

Egyik sem, csak tudni akarom mire lehet számítani.

2019. jún. 5. 19:28
 8/20 A kérdező kommentje:
Tehát eu-s eü. biztosítás? Aha, értem. És ha nincs, akkor nem is engednek tovább?
2019. jún. 5. 19:29
 9/20 anonim ***** válasza:
39%

Kinn vannak a rendőrök minden határon Ausztria fele. Néhányat mindig meg állítanak nekem volt hogy a csomagtartómat is felnyittatták velem.

Nemet határon ugyanez. Bar ha beszelsz nemetul semmi gond nem lehet.:)

2019. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Semmi gondom nincs az ellenőrzéssel, csak nagyon régen utaztam arra felé kocsival.Emlékszem 2003-ban Németországba mentünk dolgozni és még nem voltunk tagja az uniónak, akkor az osztrák határon kipakoltatták velünk az összes holminkat a bőröndökből. Eléggé kellemetlen volt.
2019. jún. 5. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!