Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Közlekedésbiztonság

A kérdés
Zoli67 nevű felhasználó kérdése:

90km/h táblánál kb 120km/h mentem a kérdésem az hogy a szántóföld széléről ami nincs egy szintben az úttesttel kb1 méterrel lejjebb és 15 méterrel beljebb állt a rendőrautó és pont 3 autót előztem betudott esetleg mérni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tábla, kb 120km/h

jún. 13. 08:44  Privát üzenet  

A válaszok
Esetleg be.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 13. 08:47 Privát üzenet

Valószínűleg nem úgy álltak, hogy az úttesten haladók sebességét ne tudják bemérni. :-)

Amennyiben már nem voltál az előzött autók takarásában, akkor persze, simán be tudott mérni téged.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jún. 13. 09:05 Privát üzenet
D. Brasco nevű felhasználó válasza:

Egy darab frissen pácolt 30ezres sárga csekk......

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 19%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 13. 09:16 Privát üzenet
Fizetsz komám! De anyád, hogy száguldozol! rohadt potenciális gyilkos vagy!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 13. 09:22 Privát üzenet
Engem egy nagyon hasonló előzéskor mértek be tavaly, jött is a csekk. De még szerencsém volt hogy az egyenes elején történt, mert ha a végére állnak ki akkor sokkal többet kellett volna fizetnem. Felénk van jó pár olyan szakasz, ami nyíl egyenes, akár 2-3 kilométer hosszan be lehet látni az egész utat, egy kereszteződés sincs és 90-es tábla van kint. Volt olyan hogy 130-140-el mentem és olyan sebességgel előzött meg valaki hogy még az országjelölést se tudtam leolvasni a rendszámán.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 13. 11:52 Privát üzenet
Szerinted azért voltak a szántóföldön, mert fizetéskiegészítésképpen rendőrautóval művelték a földet? Ha mérni álltak ott, akkor meg úgy álltak, hogy legfeljebb arra szaladó üregi nyúl látszódjon a felvételen?

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 13. 23:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy trafipax mekkora távolságból képes bemérni korom sötétben?
Ha jogosnak érzem, rádudálhatok a rendőrautóra?
Rendőrautó hosszabb távon követ. Új közúti ellenőrző módszer?
Civill rendőrautók traffipaxal?
Van-e különbség a mentő, a tűzoltó és a rendőrautó szirénahangja között? Ha van, akkor mi a különbség, és honnan lehet tudni, hogy éppen melyiket hallom?
Ilyenkor nem azért kísér a rendőrautó, hogy nyakon vágja az ehhez hasonlókat?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Közlekedésbiztonság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!