Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha oldalkocsis nélküli motroke...

Ha oldalkocsis nélküli motrokerépátos vagyok szabad előzzek?

Figyelt kérdés
Ha én vagyok a motoros és a gépjárműveket előzni tilos (az oldalkocsi nélküli motorkerékpárok kivételével)táblával találkozok akkor az előttem lévő gépjárműveket megelőzhetem ? . (Romániába)

2019. jún. 16. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Megelőzni, megeleőzheted csak a rendőr ne vegye észre. Az autósok megelőzhetik az oldalkocsi nélküli motorokat, az oldalkocsi nélküli motor nem előzhet senkit azon a szakaszon
2019. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Magyarországon motort, biciklit, kézikocsit, lovaskocsit szabad előzni ennél a táblánál.


A román szabályokat nem ismerem. De el kell olvasni a román kreszt és ott biztos leírják, hogy mit jelent a tábla. (Csak én nem tudok románul)

2019. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a román kreszt, de ha ez betű szerint így van leírva, akkor az azt jelenti, hogy semmiféle géppel hajtott járművet nem szabad előzni. Az egykerekű, géppel hajtott akármit sem, a 24 kerekűt sem. Semmiféle járművet, amit gép hajt.
2019. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a motornak amúgy sem annyi a megengedett végsebessége, mint a személyautóké.


Pláne, ha záróvonal is van, akkor még csak balhéból sem tedd.

2019. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A szabalyoknak egysegesnek kellene lenniük, hisz a tablak is egyformak.
2019. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
Motrokerépátos. 👹👹👹
2019. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!