Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi az a Mikulás csomag a...

Mi az a Mikulás csomag a parkolási büntetésnél? Az egy számla vagy mi az?

Figyelt kérdés

Ha nem fizetek a fizetős parkolóban akkor a parkolóőr milyen cédulát tesz a ablak mosóra?

Mi az a Mikulás csomag?

Az egy számla amit már azonnal betudok fizetni a postán vagy csak egy értesítés felszólítás hogy hamarosan küldik postán a csekket amit be kell fizetnem?



2019. júl. 22. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen,csekk van benne amit azonnal be tudsz fizetni

Azért mikuláscsomag mert olyan mint egy mikulás csomag :) Piros zacsi benne meg a "jutalmad" a hibád miatt

2019. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és mivan akkor ha lefújja a szél a csomagot a szélvédőről?

Vagy pedig csínytevő fiatalok kib..szásból el lopják és szét szagatják a csomagban lévő csekket?


Én akkor nem is tudok róla majd hogy megbüntetek.

2019. júl. 22. 16:32
 3/6 veterán vas ***** válasza:
100%

Az ablakmosó a motortérben van, oda, csak akkor tudná tenni a csomagot, ha felnyitná a motorház tetőt.

Ezért teszik inkább az ablaktörlő lapát alá, így nem fújja el a szél.

Nem számla, hanem csekk van benne, ha úgy tetszik büntetés. Semmi más dolgod nincs vele "csak" be kell fizetni.

2019. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki poénból lelopja stb akkor fogsz tudni a dologról,akkor majd amúgy is küldik postán is, ami nem tudom mert engem nem büntettek meg,de szerintem már több fizetnivalóról fog szólni
2019. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mikulás csomag a neve, mert egyrészt "nem várt ajándék", másrészt piros nylon zacskóban van. Legalábbis a kezdetekkor azt használtak.
2019. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 veterán vas ***** válasza:
100%

Felénk az utóbbi években lila az a piros.

(talán Milka Mikulás?) :D

2019. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!