Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bp-Keleti (Verseny utcai amh....

Bp-Keleti (Verseny utcai amh. ) -Hatvan vá. IC pótlóbusz tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Csak mert nekem elég jók, a vonat késett Miskolc felől a busz meg vagy 20 perccel menetrend szerinti érkezés előtt megérkezett a Keletihez.

Pontosan néztem 45 perc alatt a hatvani vasútállomásról.



#Budapest #IC #Miskolc #pótlóbusz #menetrendszerűség
2019. júl. 31. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs rossz tapasztalatom. Talán az, hogy a busz sokszor túl hamar is ott van Hatvanban és ilyenkor 45 percet kell várni az indulásig.
2019. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

meg is néztem, még autóval is ír vagy 40 percet..

naon csapják neki a sofőrök

2019. júl. 31. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Én egyetlen alkalommal utaztam, vasárnap a délutáni távolsagi csúcsidő elején is hasonló menetidőt produkált a busz, de a Keleti parkolóján való átszáguldas igénybe vett vagy 10 percet. Így is 15 perc mínusszal érkeztünk.


Azonban a két végállomás botrányosan szervezetlen, a Verseny utcai még balesetveszélyesen rossz allapotú járdával rendelkezik. Tényleg nem ertem, miért nem sikerült valamelyik BKK-végállomás használatàról megegyezni. És a buszok is nagyon vegyes állapotúak.

2019. aug. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3-as, hát ja azon a macskaköves összevisszaságon még az is eleshet aki amúgy könnyen közlekedik
2019. aug. 1. 11:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Én teljesen elégedett vagyok sose volt rossz tapasztalatom a pótlókkal.

De ha nincsen semmi sietős dolgod érdemes várni és nem feltolakodni az első buszok valamelyikére, meg én szoktam nézegetni a sofőröket és az alapján választok buszt, mivel sajnos van egy két nagyon töketlen, akit még személy pótlóra se raknék nem hogy IC pótlóra.

Van úgy hogy az utolsó ként indult busszal simán otthagyjuk a pályán az első ketőtt.


Az állomásokkal pedig semmi baj nincsen mindent 5 centinként kivan táblázva, nem gondolom hogy erre az időszakos pótlásra komplett állomást kéne mindenhová felhúzni, nézzen mindenki a lába elé és kész..

2019. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nem csak szerintem megy ez egész jól, mondjuk a személy pótlót nem próbálnám ki valami 2 óra alatt Hatvanig a Keletiből
2019. aug. 1. 16:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mondjuk Nyíregyházáról szoktam járni, de csak pozitív tapasztalatok vannak: a vonatok Hatvanig üresek és nem késnek, a pótlón is általában van kényelmes helyed, és még így pótlással is hamarabb felérsz Pestre, mintha Debrecen felé kéne szopni.

Visszafelé meg Debrecen fele szoktam menni, mert akkor nem kell 40 perceket várni a vonatra Hatvanban.

2019. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!