Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit lehet tenni ilyen szituáci...

Mit lehet tenni ilyen szituációba? (buszozás)

Figyelt kérdés
Mindig leülnek mellém idősek. Ami amúgy nem lenne baj, de nagyon idegesítenek. Csend van a buszon, majd hirtelen megszólalnak és valami magánjellegű kérdést tesznek fel. Hol lakok pontosan, hány éves vagyok, mi a rendes nevem, anyám neve, ha dolgozok hol dolgozom, milyen a munkahely. Nem tudom, hogy ti, hogy vagytok vele, de én ezekre a kérdésekre nem szívesen válaszolok teljes idegeneknek úgy, hogy azonkivűl még rengetegen is hallanák. Például az időjárásról, régi dolgaikról szívesen elbeszélgetek mindenkivel, de szerintem ez kicsit sok már. Ti az ilyeneket, hogy rázzátok le? Azért bunkó sem szeretnék lenni. Hiába van füles a fülemen attól ugyanúgy kérdezgetnek.
2019. aug. 13. 22:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Erről jut eszembe egyszer valaki megkérdezte mennyit keresek. Vannak e kiadásaim, megéri-e. Nem tudom, hogy ti, hogy vagytok vele, de én ezeket nem szívesen osztom meg idegenekkel.
2019. aug. 13. 22:37
 2/9 anonim válasza:
Ne ülj le, vagy kamuzz, esetleg legyél bunkó, hátha lekopnak
2019. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt szoktam mondani: Ne tessék haragudni, de most nincs kedvem beszélgetni! Aztán elfordulok, és nem szólok egy kumma szót se.
2019. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A #3 taktikája teljesen jó 😅


Vagy csak me vedd ki a fülest és ne reagálj, csak abbahagyja

2019. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4-es, némelyik képes akkor megbökdösni, hogy már pedig figyelj rá. Szóval ez nem mindig válik be.

Meg kell nekik mondani, hogy nem akarsz beszélgetni vagy ezeket az infókat már nem akarod megosztani, mert magán dolog.

2019. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem buszozok, de tuti megkérdezném, hogy "ön szerint a kannibalizmus megoldhatná az éshezést és a túlnépesedést?" Ez ahogy néztem, vagy éreztem mindenkit felháborító kérdés, utána nem fognak hozzád szólni. :D


21/F

2019. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem fordul elő ez gyakran, de párszor voltam már hasonló szituban, és nagyon jókat szórakoztam, minden hülyeséget kitaláltam :D
2019. aug. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Rakd be a fülest akkor is, ha nem hallgatsz zenét. Kamu dumákat nyomjál le, amikre nem tud mit mondani! Minél abszurdabb legyen, hogy ne tudjon hozzászólni.
2019. aug. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én morcos pofit szoktam vágni, így senki nem jön az "én építettem a fél országot" c. beszédjével. Ez hatásos.
2019. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!