Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti bevállalnátok?

Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Napi 3 óra ingázást vonattal? Intercityvel 1,5 óra alatt van fent a vonat Bp-n!

2019. aug. 23. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
A vasútállomástól még mennyit kell utazni? A budapesti vagyok, és 1 óra húsz perc városon belül reggel, ugyanennyi vissza. Szóval igen, ha nincs jobb.
2019. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A nyugatitól 10 perc gyalog
2019. aug. 23. 10:41
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ennyit még éppen bevállalnék,ha ez lenne álmom sulija/munkahelye.Ennél többet már nem,alig marad valami a napodból mire hazaérsz.
2019. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy jártam suliba, többe is. Sokan járnak így be. Viszont a másfél órán felül nem kell tömegközlekedni?
2019. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem kell mert 10 perc gyalog a nyugatitól a suli! Csak hát azért minden nap hétfőtöl péntekig nem fárasztó?
2019. aug. 23. 11:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad múlik, fárasztó-e. Ha tudsz aludni a vonaton vagy hasznosan, tanulással tölteni az időt, akkor nem gond, még nyerhetsz is időt.
2019. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én napi 4 órát ingázom busszal, át is kell szállnom. De mivel imádom a munkám meg az utazást is, így nem gond.
2019. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Két dolgot mindenképpen figyelembe vennék:

Mindennap ingázni IC-vel nem olcsó, és mivel írtad hogy suli, így még az sincs hogy térítik az utazásod.

A másik meg hogy mennyi lenne holtidő, mivel nem járnak oylan sűrűn a vonatok, valamint bele kell kalkuláljad hogy késhet a vonat, ami sajnos gyakran előfordul.

2019. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja, ahogy a 6-os írja, nem mindegy, hogy fel tudod-e használni valahogy az időt.

Én csak napi 2x1 órát utazom munkába, átszállással, de a felét végigjátszom, a másik felét végigolvasom. Azaz, utálok ugyan utazni, de ilyen formában mégsem elveszett idő az életemből, hanem a napnak az a két szakasza, amit szórakozással tudok tölteni, otthon erre nemigen van időm.

Amikor meg heti 2x6 órát utaztam tanfolyamra (csak 2 hónapig), akkor meg nem piáltam meg baromkodtam a vonaton, mint a többiek, hanem tanultam, mert hétvégén itthon nem volt rá időm, meg kellett csinálnom mindazt, amit egész héten kellett volna, ha itthon vagyok. Ez nálad is működhet, ha vonaton tanulsz, otthon kevesebbet kell, még előny is lehet az utazás. Otthon mindenféle dolog elvonná a figyelmedet, vonaton úgyis csak unatkoznál, hát miért ne tanulj.

2019. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!