Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Augusztus 25. -én szeretnék...

Augusztus 25. -én szeretnék budapesten a délibol a keletibe metrozni. Azt már tudom, hogy a 2-es metro kell, de még soha sen metroztam. Hol lehet venni jegyet, hogyan kell érvényesíteni azt, vwgy van esetleg valami változás a jaratban?

Figyelt kérdés
2019. aug. 23. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél a metróállomáson aztomatából.
2019. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Déliben, mikor leérsz a metróhoz, ott van automata, amiből tudsz jegyet venni. Én az a típus vagyok, aki mindenhol képes szerencsétlenkedni, de ezt még én is elsőre tudtam használni. Nem messze az automatától, a mozgólépcső tetején állnak ellenőrök, mellettük van a jegyérvényesítő. Azt se lehet eltéveszteni, de ha bénázol, őket nyugodtan megkérdezheted. Aztán lemész a mozgólépcsőn és felszállsz, nincs semmi változás az útvonalon.
2019. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a délibe vonattal érkezel, akár Kelenföldön is leszállhatsz. Ez esetben a 4-es metróval végállomástól végállomásig tudsz utazni. Vannak liftek is, jegyvásárlás mint fentebb. Ha nem vagy nagyon analfabéta a számítógépek terén, akkor nagyon jól el leszel ezzel a szerkezettel. Mindenféle jegyet és bérletet tudsz venni (BKK persze), és fizetni is tudsz érmével, papírpénzzel, érintős és hagyományos kártyával is.
2019. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!