Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek az "Elegem...

Mi a véleményetek az "Elegem van a MÁV-ból! C. csoportról?

Figyelt kérdés

Ugye nagyjából mindenki ismeri már őket, ők "csinálták" a petíciót a MÁV-val szemben.


Na már most ezzel csak az a baj, hogy a hisztijük olyan szinten bennük van, hogy nem is a színvonal javítása az érdekük, hanem, hogy nekik legyen igazuk és ezt az bizonyítja, hogy minden logikusságot mellőznek, esetleg, aki támogatná őket egy valósabb, komolyabb megoldásban, azt kizárják.


Igazából akkor felmerül a gyanú, hogy esetleg nem is pár naiv laikus van a háttérben, és valaki pénzeli őket? *sarcasm off*


Elolvastam a szabályzatot és semmit nem szegtem meg, mielőtt bárki ezzel jönne, csupán próbáltam észszerű keretek között egy kis logikusságot is vinni a csoportba, aminek az lett a vége, hogy ok nélkül kizártak a csoportból - ráadásul gyáva módon az egyik admin le is tiltotta az üzeneteket tőlem(tegnap még beszéltünk). Szóval a kérdés adott.



2019. aug. 29. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Sok vizet nem zavarnak szóval édes mindegy.
2019. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

'Mi a véleményetek az "Elegem van a MÁV-ból! C. csoportról?'

Az hogy annyira komolyan vehetők mint az a kis hisztis kölyök aki pár napja itt megmondta egy kérdésben hogy nem fog venni többé vonatjegyet és el fog futni a kalauz elől ha meg akarja bírságolni.

2019. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát annyit azért mégis, hogy játsszák a nagyfiúkat.. és, ha valaki "poénból" beáll mögéjük, akit nem érdekel, hogy gyerekes hülyeség, csak az érdek, akkor máris oda az egész.


~4-5000 aláírásnál tartanak, szervezik a tüncikét, meg olyasmi poszt volt(amihez hozzá is szóltam), hogy pereskedni meg ilyen hülyeségek.


Nyilván a komolyan vehetőségük amúgy erősen megkérdőjelezhető, de hát elvileg a MÁV mégis komolyan veszi őket.

__________

Az adminok nem tűrik, hogy bárki megsértse a csoport tagjait:

-foglalkozásuk

-mondanivalójuk

-bőrszínük

-vallásuk

-alkatuk

-látásuk

-bármilyen fogyatékosságuk

-nemzetiségük

-nemi hovatartozásuk

-nem orientációjuk

-öltözködésük

stb-stb. miatt! Ha ez történik, akkor egyből töröljük a kommentet, és a csoporttagját első alkalommal figyelmeztetjük, második alkalommal már ki is zárjuk és letiltjuk!


Azokat a posztokat, amelyek személyiségi jogokat sérthetnek, TÖRÖLJÜK!


Politizálni szintén TILOS!

________________________


Ez a szabályzatuk, megszeghettem?


[link]

[link]


Mindenesetre az, hogy a "kedves" admin ezek után szó nélkül kidobott és letiltotta az üzeneteket.. hát nem vall valami komoly emberre.

2019. aug. 29. 21:22
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Mondtam én, hogy komolytalanok. Feleslegesen idegesíted fel magad rajtuk. Sajnos vannak ilyen emberek.
2019. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Az " aláírásaikkal " mit érnek el?
2019. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

MÁV által megrendezettnek tartom: Van egy csoport, ami pont a nyári menetrend végével a felszabaduló kocsikkal egyidőben pont az önkormányzati választások idején petíciót nyújt be, amire a MÁV csúcsvezetés nyílt levélben válaszol, és pont átirányítja a kocsikat/motorvonatokat, (amik amúgy is a máshol vannak a nyári szezonon kívül )


Lehet, hogy "véletlen egybeesés", de ez a MÁV-nak kicsit túl kényelmes, és "véletlenül" pont jókor jön, hogy a "ha tudná nem engedné" kommunikációs módszer alkalmazható legyen.

2019. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Azért abban egyetérthetünk, hogy a MÁV egy rakás szerencsétlenség akiknél az idő úgy hatvan éve megállt.
2019. szept. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

Mi ez a dehonesztáló beszéd róluk? Igen is hangot kell adni az elégedetlenségnek, mert tarthatatlan állapotok uralkodnak. Nevetséges ahogy múltkor hazajött Japánból egy barátom és éjjel egy laza 100 perces késés fogadta ferihegy megállónál. Az utolsó vonat esetében, vidékre menet...

Mikor arcon csap szar amint belépsz az országba:D

2019. szept. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor állam bácsinál tessék kopogtatni, mert tekintve, hogy a MÁV maga nyereséget nem termel épp hogy a 0-ra kijön, a késések meg nem azért keletkeznek mert a dolgozók gondolnak egyet, na kicsit késsünk már, hanem vagy baleset, vagy műszaki hiba, vagy időjárási eseménytől, és ebből a 3-masból is max a technikai háttéren lehetne javítani több pénzből, a másik kettő maradna. Szóval inkább örülni kéne, hogy egyáltalán megy még az átlag 40 éves gépparkkal.
2019. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

"Akkor állam bácsinál tessék kopogtatni, mert tekintve, hogy a MÁV maga nyereséget nem termel épp hogy a 0-ra kijön"

A MÁV Cargo termelt nyereséget, de egy politikus régebben elintézte hogy eladják. Ki is volt ő?

2019. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!