Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nyíregyházán hogyan tudok...

Nyíregyházán hogyan tudok eljutni az Ipari Parkba (Lego)?

Figyelt kérdés
Eddig csak egy buszjáratot találtam (H31Y-X), amely a vasútállomás és az ipari park között közlekedik, viszont az nekem elég problémás lenne. Délelőtt 10:30ra kell mennem, viszont busz 7:15kor indul a vasútállomásról, tehát kb. 3 órával hamarabb érnék ki, visszafelé pedig 14:15kor indul, tehát az megint több óra várakozás. Nincs olyan járat ami kicsit sűrűbben közlekedik?
2019. szept. 1. 13:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Időpontra megyek és előreláthatóan nem leszek ott sokáig, tehát ez az 5-6 óra várakozás nem esne jól, főleg hogy még a vonatra is várni kellene utána stb.
2019. szept. 1. 13:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Munkaszüneti napok kivételével naponta van busz Tiszalökre 9:40-kor az autóbusz-állomásról, a Zombori bokor megállóban kell leszállni. Azzal kényelmesen odaérsz.


Gyanús, hogy a mindenféle bokrok felé megy más helyi járat is, valamivel (de nem sokkal) sűrűbben, de az biztos, hogy nem muszáj megvárnod az ipari parkba tartó buszokat.

2019. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az nem másik irány? Én Újfehértó felé megyek, nem pedig Tiszalök felé.
2019. szept. 1. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom te a régi Legó gyárra gondolsz az ipari parkban, és nem az újra ami a Tiszavasvári út felé van.

A H31Y és a H31X amolyan műszakos buszok, csak műszakváltásra mennek.

A sima H31 busszal tudol menni a buszállomásról (vasútállomástól nem messze van), ez ugyan nem tér be a Legóhoz, úgyhogy az Ipari park bejárati út nevű megállónál kell leszállni, de onnan már nincs messze, 5-10 perc laza séta.

A H31-es munkanapokon 9:10-kor indul az autóbusz állomásról. Mivel külterületi járatról van szó, így a sofőrnél tudol venni jegyet ami 380 forint.


Itt a menetrend: [link]

Ha vissza felé kicsit bonyolultan lenne a menetrend megfogalmazva nyugodtan írj nekem és segítek értelmezni.

2019. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, a régi Lego gyárra gondoltam. Tehát a H31-es busz sokkal sűrűbben megy arra. És akkor visszafelé is jön. Az a pár perc séta nem gond. Köszi.
2019. szept. 1. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!