Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen gyakran blicceltek...

Milyen gyakran blicceltek villamoson, buszon vagy metrón?

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Sosem mertem :(
2019. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

62 évem alatt két alkalommal fordult elő, hogy szabi alatt megfeledkeztem róla, hogy nincs jegyem. Ebből egyszer ellenőrrel találkoztam. Egy halom jegy volt nálam, időm is lett volna utólag lyukasztani, de nem tettem. Hülyeség, tudom.

Egy alkalommal pedig sehogy nem tudtam jegyet venni Prágában, s kényszerűségből blicceltem.

2019. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon ritkán, ha lejár a bérletem és nincs a közelben BKK automata akkor pár megállót utazok. Vagy volt már nem egyszer, hogy egyszerűen nem működött automata, mert elcseszték a csövesek, akkor is felszálltam, mert franc nem akart más hibájából taxizni vagy gyalogolni utazótáskával.
2019. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Soha, ahogy a kenyeret sem viszem el fizetés nélkül.
2019. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
A lakóhelyemen soha, elvből sem. Es idegen helyen is csak akkor, ha bonyolult lenne jegyet venni , mert pl nincs pénztár, nincs nálam megfelelő címlet az automatába, nem fogad el kártyát a gép, online sem oldható meg gyorsan, hasonlók. Meg is kaptam egyszer érte a csekkemet Szegeden (ahol azóta már fèl pillanat alatt lehet kártyával jegyet venni felszállás után is, de akkor ez még sci-fi volt.)
2019. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Soha. Van bérletem, minek szórakozzak?
2019. szept. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem egy kérdésem lenne :D 4-6os villamoson utazok csak a Nyugati és a Blaha között. Milyen bérletet kéne vennem rá? Mert több fajta van viszont az oldalukon egyik fajtánál sincs feltüntetve a villamos, hogy arra is jó lenne.
2019. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha veszel havi bérletet, az minden tömegközlekedési eszközre jó Bp-n.
2019. szept. 9. 19:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyermekeim! Ti tudjátok értelmezni a lepontozásokat? Én nem.
2019. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én speciel nem pontoztam le senkit, de mindig lesznek, akik lepontoznak, ilyen ez az oldal 😂
2019. szept. 9. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!