Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Aki jártas bp közlekedésben...

Aki jártas bp közlekedésben megtudná mondani, hogy ezen az uticélon hogyan a leg egyszerűbb eljutnom?

Figyelt kérdés
Budapest keleti pályaudvar- Budapest XXI. kerület, II. Rákóczi Ferenc u.191.
2019. szept. 7. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Tápláld be a Google Mapsbe. Hidd el, sokkal jobb ajánlatokat kapsz majd, mint itt.


Mi, tősgyökeres Bp-iek is használjuk, ha olyan helyre megyünk amit nem ismerünk.

2019. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, köszönöm, azt nem értem, hogy ír ott ki 1 órás közlekedési időt ekkora távra, gyalog hamarabb oda érek szerintem, mindegy, valami más megoldást keresek azért köszönöm! :)
2019. szept. 7. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Ez egy 12-13 km-es táv. 6 km/ó-ban megy egy nagy léptekkel/futólépésben haladó ember. Hogy szeretnél "gyalog hamarabb odaérni" mint 1 óra?

50-60 perc teljesen korrekt erre a távra.

2019. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
24-es villamossal a MÜPA-ig, majd a H7-es hévvel a végállomásig, majd csepp gyaloglás /1,3km./ felfelé a 2. utcáig.
2019. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, hogy honnan közelíted meg Bp-t illetve mikor érsz a Keletibe.

Mert Dunántúlról a Kelenföld(vagy Ferencváros)-1-es villamos 7-es Hév, majd a 138-as busz gyorsabb.


Vagy Keletiből (vagy Ferencvárosból) vonattal Pesterzsébet, és onnan busz.


De Keletis érkezési idő, irány nélkül nem lehet megmondani, hogy ezek a módok gyorsabbak-e.

2019. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!