Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKK csak szerintem nyújt...

A BKK csak szerintem nyújt emberhez méltatlan szolgáltatást?

Figyelt kérdés
Elegem van a buszokból, amik szétesnek alattam. A sofőrökből is, akik barom módon vezetnek. Az utasok egymáson nyomorognak és vergődnek a buszokon. Ez az egész metrópótlásos rendszer egy katasztrófa, emberhez nem méltó így utazni. Sokszor emiatt maradok inkább otthon, annyira elegem van belőle. Mást is ennyire megvisel ez?

2019. szept. 23. 10:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Én egy évig metrópótlóztam északon. Többedmagammal megkérdeztem a BKKt, hogy ha mar nem nyújt teljes szolgáltatást, miért nem csökkentik az árakt? A válasz meglepő: Azért, mert 10 éve nem emelték. Vicc, ami itt folyik. De vannak trükkök amivel tudod mérsékelni a kellemetlenségeket. Járj a metrópótlóval végállomástól végállomásig. Így ha elengedsz 1-2 buszt, a harmadikon le fogsz tudni ülni. Ha nem a végállomáson szállsz fel, garantált a tömegnyomor.
2019. szept. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

teljesen nyilvánvaló, hogy egy akkora utasszámot, mint amit a metró szállít nem lehet szellős buszokkal megoldani, ahol mindenkinek jut hely. főleg, hogy a metró is tömve szokott lenni.

nem bántásból de kicsit túlreagálod. Japánban az alkalmazottak nyomják befele az embereket a fülkébe, hogy az ajtó becsukódjon. ott mit szólnál a tömegnyomorhoz.

lehet menni autóval, biciklivel, alternatív útvonalon tömegközlekedéssel, előbb-utóbb meg csak befejezik.

2019. szept. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

A BKK semmilyen szolgáltatást nem nyújt, az egy koordináló-ellenorzó szervezet. A BKV szolgáltatásai öles léptekkel fejlődnek. Még van hová bőven, de messze nem olyan rossz, mint régen volt. Rengeteg új jármű állt munkába, mindentudó automaták városszerte, légkondicionált jármű csaknem az összes.

Az északi részen gyakran utaztam a pótlón. Ott számomra meglepően jól működött. Volt zsúfoltság, de elviselhető mértékű, a járatsűrűség kiváló volt.

A mostani szakaszon ritkábban fordulok elő, de emberhez méltatlan körülményeket nem tapasztaltam eddig.

Igaz, én életem első harminc évében ahhoz voltam szokva, hogy csak a lépcső alján tudok állni, a képem az ajtónak feszül, a másik oldalamon meg egy férfipopsi illatát élvezhetem.

2019. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Gyere el Kecskemétre és egyből megszereted a BKK-t. 2 hónapot voltam Pesten, sosem volt olyan, hogy kimaradt egy busz, és a célomat csak 1,5 óra késéssel értem el. Itt hol jön, hol nem, 10-15 perces késésekkel, arról nem beszélve, hogy évente 2-3 embert ütnek el a gyalogátkelőn.
2019. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A kecskeméti közlekedés sem a legjobb, de még mindig jobban viseltem mint a pestit. :D
2019. szept. 23. 10:54
 6/23 anonim válasza:
100%
A BKV-s közlekedés nem jó, de nem is tragikus, engem inkább az ellenőrök zavartak.
2019. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Mit jelent az, hogy szétesnek alattad a buszok?
2019. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%

erős túlzást, mi mást.

életképtelen a kérdező az a baja. megviseli a kb. félórás utazás te jóó ég. mi lenne vele ha valami igazi baj történne. azonnal felvágná az ereit?

2019. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%

De tényleg érdekel.

Konkrétan lerobbanak a buszok vagy csak zörögnek a műanyag burkolatok és ezt reagálja túl?

2019. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Csörög, csattog és a szétesés benyomását kelti. Elnézést, hogy nem pontosan fejeztem ki magam...

Biztos normális egyébként az is, hogy 20+ éves buszok járják az utakat. De majd idővel megtanulom értékelni ezt az időutazásszerű élményt.

2019. szept. 23. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!