Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milton Keynes-ben miért késik...

Milton Keynes-ben miért késik folyamatosan a 7-es busz?

Figyelt kérdés
A feleségem ezzel jár dolgozni de állandóan kimarad. Nem értem miért. A többi járat pontosan jár, de ez.

2019. szept. 23. 22:39
 1/4 qkker1 ***** válasza:
91%

Mert nem a RedBull aerodinamikáját használják!


Honnan a retekből kéne tudnunk Magyarországon, hogy miért nem jár rendesen a busz Angliában?!

2019. szept. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy ezt a kérdést nem egy hónapja írtad ki, akkor válaszoltam volna, hogy azért mert nem Verstappen, hanem Gasly a sofőr!

mondjuk az Albon gyerek se egy nagy eresztés Max mellett, de neki elnézem, mert ez egy kvázi véletlen, hogy bedobták a mély vízbe és még most tanulja a kocsit.

2019. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
poénmagyarázó ötperc, ha valaki nem járatos a forma-1-ben és erre téved Milton Keynes-ben van a Forma-1-es Red bull istálló központja.
2019. szept. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Én meg azt hittem a budapesti 7-es buszról van szó :D
2019. szept. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!