Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A havi buszbérlet a hónap...

A havi buszbérlet a hónap minden napjára szól. De ha én csak vasárnap megyek, pénteken jövök és más napokon nem használom változik az ára?

Figyelt kérdés
És még az is érdekel hogy ha leszállok az adott városban ahová a bérletem szól megvárhatok egy másik buszt ami tovább visz városon belül és használhatom rá a bérletem?

2019. okt. 13. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Nem. X összegért egy hónapig bármennyit utazhatsz az adott viszonylaton. Az hogy te csak heti kétszer utazol az az egyéni problémád.Ha úgy jobban megéri, akkor vegyél minden alkalommal jegyet.


Általánosságban nem érvényes a helyi járatokra a helyközi bérlet.

2019. okt. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha amire átszállsz, az is helyközi busz, és belefér a bérlet távolságába, akkor átszállhatsz.
2019. okt. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Ha elhiszed az itteni válaszokat és megbüntetnek, akkor kinek reklamálsz?
2019. okt. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

A bérletre tekints úgy, mint egy korlátlan mobilelőfizetésre: kifizeted előre és annyit használod, amennyit csak szeretnéd. "Feltöltőkártyás" verzió kevès van, talán a BKK 5/30 jegye ilyen, ahol 30 napon belül 5 általad választotg napon hasznalhatod kvazi napijegyként. De videken nem nagyon tudok ilyenről.


A helyi berleteket sok helyen elfogadjáj településen belül a helyközi járatokon is, de fordítva nem.

2019. okt. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!