Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Tömegközlekedés

A kérdés

Amikor a bérletemre ráírtam az OM azonosítómat, véletlen raktam egy pontot a QR kódra fekete tintával. Így még érvényes a bérlet?

Kérdések hasonló témákban:
jegy, busz, érvényes, kód, Debrecen, tinta, fekete, Szeged, villamos, bérlet

2019. okt. 16. 20:59  Privát üzenet  

A válaszok
A rányomtatott adatokból megàllapítható az èrvényessége.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2019. okt. 17. 03:27 Privát üzenet
Persze. Érvényes

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2019. okt. 17. 09:14 Privát üzenet
A QR kódnak egyik jó tulajdonsága, hogy a rendszernek elég jó hibajavító képessége van. Valószínűleg semmi gond nem lesz belőle, persze nem akkor, ha a felét takarja az a pont.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2019. okt. 17. 09:25 Privát üzenet
Horváth Anikóka nevű felhasználó válasza:

Igaza van a #3nak

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2019. okt. 19. 09:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tegnap felszállt a villamosra pár ellenőr, és le tudta olvasni.

Közben rájöttem, hogy a bérleten van egy sorszám, és ha a QR kóddal nem tud mit kezdeni, akkor majd beírja a gépébe a sorszámot..

# 5/5Időpont 2019. okt. 19. 19:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A diákbérleten véletlenül rossz helyre írtam a nevem. (Honnan: Véletlen ide írtam le nevemet), viszont áthúzással javítottam a település nevére. Ilyenkor még érvényes a bérletem?
Véletlen egy héttel későbbre vettem bérletet, így most még nem érvényes. Meg fog büntetni az ellenőr?
Az alábbi törvényszigorítás csak a fegyveres és csoportos behatolókkal/tolvajokkal szemben érvényes? PÉLDA: Ha valaki fegyvertelenül és egyedül mászik be a területemre lopni, és...
Mit kell tenni abban az esetben ha hivatalos iratnál 'véletlen' két eltérő dátum került a levélre? Melyik az érvényes?
Érvényes a garancia ha rá ültem véletlen a tablettemre?
Véletlen elgépeltem az email címemet, így is érvényes a rendelés?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Tömegközlekedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!