Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Repülön miért pattannak fel...

Repülön miért pattannak fel az utasok leszállás után mindjárt?

Figyelt kérdés

Meg figyeltem, hogy amikor földet ér a gép, és megáll, az emberek 80%-a felpattan, és középpen béget a kb. negyed óra alatt, amíg odaállítják a lépcsöt, és kinyitják az ajtót.


Vagy azt hiszok hogy akkor gyorsabban lesz nyitva az ajtó, ha tülekedenk?


2019. okt. 22. 18:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha már fel lehet állni, akkor csak pár perc, nem pedig negyed óra. Sietnek, nem akarnak sorba állni. A wcnél. Az útlevél vizsgálatnál, ahol van. Elzsibbadtak az ülésben. Stb.
2019. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1# Az a pár perc legalább 10 Volt utoljára.


Bár biztos tarsasága válogatja. Wizznél a beszállás is olyan gyöszös Volt, hogy a kapu megnyitása után várattak 15 percet, aztán k0zelebb engedtek a kordonokig aztán ott is várhattunk ennyit.


A lufthangyával meg a swiss-el meg ott voltunk fél órával elöbb, átszállásnál, beengedtek idöre, aztán mentünk is.

2019. okt. 22. 18:43
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig felállok, de nem azért mert rohanni akarok. Egyszerű oka van. Én a repülőúton ha rövid ideig repülök ( Anglia- Magyarország) amikor beszállok, nem állok fel, még wc-re sem megyek. Menet közben inkább ülök a helyemen. Amikor landol akkor azért pattanok fel, mert a lábam picit elgémberedik, és kicsit mozgatom. Tolakodni nem szoktam, mert nem sietek.
2019. okt. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bajod a világon...
2019. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságot. Igyekszem.
2019. okt. 22. 21:24
 6/16 anonim ***** válasza:
Én már a rövid járatokon is rohadtul unom az ücsörgést és alig várom, hogy kinyújtózhassak. Ráadásul leveszem a csomagomat, el tudon pakolni , ami màr nem kell, előásom az útlevelet / személyit, magyarul hasznosítom azt az időt is.
2019. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

7#

1. Akkor döntsd el hogy bégetek vagy ugatok. Nem vagy egy IQ bajnok.


2. Alap nélkül nem törölnek, nem kívánságmüsor


3. én nem töröltettem, de a mostanit pl. fogom.


4. A helyesírásommal semmi baj, leszámítva hogy a német billentyüzeten nincs hosszú "ö" meg "ü", a többi ékezetetet viszonylag gyorsan be lehet ütni.

Mivel külfüldi az oprendszer is, rendszeresen javítja ki ezeket: csak-cask, semmi-semi, lesz-less, nincs kedvem 28 szor visszajavítani.


Mondjuk primitív 2 bites agyúaktól ilyen komplex gondolkodás nem várható el, elég ha a saját anyanyelvüket valahogy megtanulták az általánosban. Így egyszerübb azt gondolni hogy a másik hülye, mint belegondolni hogy más országban nem magyar a hivatalos nyelv->az oprendszer sem az...


Nem baj, tegyél be hímvesszöpelust, ha bepállott és frusztrált vagy miatta:

[link]


:DDD

2019. okt. 23. 09:43
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Kisfiam, a stílus maga az ember.
2019. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Pontosan.:)
2019. okt. 23. 11:00
 10/16 anonim ***** válasza:
Na, akkor örülök, hogy magadra ismertél. Annak viszont nem, hogy már ilyen fiatalon bepállott hímvesszővel rendelkezel. Erre vigyázz, mert mi nők nem igazán bírjuk az ilyet. Jobbulást!
2019. okt. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!