Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi hirtelen ez a rengeteg...

Mi hirtelen ez a rengeteg drogos/csöves az Örsön?

Figyelt kérdés
Az elmúlt fél évben valami brutális, hogy milyen leépülésen megy át a környék, miért hagyja ezt az önkormányzat? Minden nap át kell utaznom ott, és oda-vissza hányingerem van a sok egészséges arctól, a húgy- és ürülékszagtól, a sok herbálostól, stb. Nemrég legalább mindig volt 2 rendőr az aluljárónál, most már ők sincsenek...

2019. nov. 3. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az a környék mindig is ilyen volt. Mindig féltem amikor arra kellett mennem 😀
2019. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
0%
Milyen Örs????
2019. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2

Örs vezér tere


Régen is voltak ott csöves punkok, ma a herbál hulladékok vannak ott, gondolom van ott valami díler a környéken

2019. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Mint sajnos a város legtöbb hasonló csomópontja, az Örs is mindig vonzotta a lecsúszott elemeket. Én idestova 30 éve változó gyakorisággal járok arra - az utóbbi években gyakrabban - és igazából nem érzek lényegi változást. Legfeljebb alkeszok helyett több a zombi, de ettől se jobban, se rosszabbul nem fogom érezni magamat az amúgy nem túl marasztaló csomópontban.
2019. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Crisopher ***** válasza:
100%
Diákkoromban sokat jártam arra. Már akkor is ilyen környék volt.
2019. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, most elkezdték rendberakni.
2021. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!