Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most akkor melyik a jó buszmen...

Most akkor melyik a jó buszmenetrend?

Figyelt kérdés
Mind a bkk.hu, mind a táblák a megállókban mást mutatnak. Az egyik 6 órát ír, a másik 6:30-at, stb. Pl. a 89E, vagy a 294E busz, de más buszoknál is. Melyik a valós?

2019. nov. 6. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le a futár appot, az a legpontosabb, jelzi a menetrendet és az aktuálist is, ha akármi miatt eltér tőle.
2019. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hát az online futárnak is pontosnak kéne lennie, nem?
2019. nov. 6. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:

az első megválaszolta..én sem a megállótáblát nézem..


ami a mobilappban van, az a valós.

2019. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. nov. 6. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
A táblán nyilván a tervezett menetrendet látod, míg a Futár ennél rugalmasabb és a rövidebb távú változásokat is képes megjeleníteni. De nem mindenható az sem: ma zölddel, azaz valós idejű indulaskenf jelenített meg teljesen fals adatokat számomra, ráadásul vonal közepén. Tehát nem a végállomáson variáltak valamit, egyszerűen téves menetidő - és pozícióadatokat küldött a rendszer és utólag korrigálta vissza úgy, mintha a vonal elején összegyűlt kamu késést a vonal második részen fénysebességgel haladva küzdötte volna le az amúgy pontos troli. Amin persze nem voltam rajta, mert úgy tudtam, nem kell sietnem...
2019. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!