Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van olyan aki szeretne autóbus...

Van olyan aki szeretne autóbusz söfőr lenni? Akár a BKV-nál?

Figyelt kérdés

Én 18 éves fiúként nem ezt a szakmát tanulom, de egyre jobban érzem azt, hogy ott a helyem a nagycsaládban. Mindig új dolgok egy napban, nincs unatkozás, mert mindig van amira lehet figyelni és mindig más szögben világít a nap a megállóra. 18F


Van olyan más is akit érdekel az a hivatás? Esetleg lányt?



2019. nov. 10. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy volt gimis osztálytársam is el akar menni, arra vár, hogy betöltse a min. korhatárt.

Régen (kb 14 évesen) engem a metróvezető érdekelt, meg MÁV kalauz is akartam lenni:)

2019. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hirdetés?
2019. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem hirdetés, csak érdeklődöm, hogy van e még ilyen fiatal, akinek álma a buszvezetés.
2019. nov. 10. 19:39
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

biztos van, akinek az ÁLMA az...és az ilyen álmok többnyire az általad felsoroltakon belül nagyjából meg is áll. sehol egy negatívum, stressz meg hasonlók...amiket élesben tapasztalna az ember, esetleg már előzetes munkatapasztalattal a háta mögött, összehasonlítási alappal.


sok esetben a másik kaszt, akinek az az álma, hogy kamionos akar lenni, mert csak vezetni kell meg világot lát...aztán amikor rakodni kell meg koszos lesz az ember keze, nem tetszik...

2019. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Engem még az is szórakoztatna, szeretek barkácsolni is szerelni autó motorjában lenni. Nem tántorodom vissza egy kis olajtól, takaritástól.
2019. nov. 10. 20:29
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

A kamionodat te nem fogod szerelgetni.

Cserébe lesz, hogy öt napig nem fürdesz, ha meg igen, akkor együtt a többi hozzád hasonlóval - egy olyan zuhanyzóban, ahol a legutóbbi takarítás óta nyolcezren vakarták már le magukról a hasonló soknapos retket.

2019. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

én vezettem buszt, tényleg nagy élmény. persze ezt csak az tegye, aki tényleg érzi, hogy ő ezt tudná csinálni.


A buszt nem kell szerelni, de mindenképpen szükséges alap műszaki érzék.


Nekem csak szép emlékeim maradtak. Ja, a legfontosabb..nem csak a kreszt kell tudni elméletben, a gyakorlatban is hibátlanul javasolt alkalmazni.

2019. nov. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
20F vagyok és az OMSI 2 nevű busz szimulátoros játékon vezetem le a buszvezetői álmomat. :D
2019. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, azon én is nyomulok már 4 éve és több mint 900 órám van a játékban.De nagyon szeretem!
2019. nov. 12. 20:31
 10/13 anonim válasza:
Az előző vagyok. Én is szeretem/ném,ha az AI járművek nem lennének meggajdulva :D Milyen mapokon nyomod és milyen buszokkal?
2019. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!