Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Külföltre tömegközlekedéssel?

Mirabella929 kérdése:

Külföltre tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
A közeljövőben ki kéne kerülnöm valahogy Ruthenburgba. Arra lennék kíváncsi, hogy ez tömegközlekedéssel ez mennyire megoldható? Akár csak félútig is, de sokat segítene. Várok segítőkész válaszokat.

2019. nov. 12. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdező nem lenne utolsó tudni, hogy honnan akarsz kijutni? Ok, hogy Magyarország csak nem mindegy, hogy Nyékládházáról, Mohácsról, Békéscsabáról vagy Budapestről akarsz menni.


A másik baj, hogy Ruthenburgot nem csak én a Google maps se ismer.

Ami van az Rothenburg ob der Taube ez Bajorországban van, ide akarsz menni?


Ha ide, és teszem azt Budapestről mégy, akkor vasutat javaslom.

Ugyanis Nürnbergig, ami 80Km-re van Rothenburgtól egy bécsi átszállással mennek vonatok.

2019. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyagilag jobban megéri Münchenig utazni Budapestről és onnan tovább 1-2 átszállással, leginkább Nürnbergen keresztül. Feltéve persze, hogy tényleg Rothenburg a cél.
2019. nov. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rothenburg van Németországban és Svájcban is.
2019. nov. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1. Válaszolónak: Tegyük fel, hogy pestről szeretnék kijutni (ugyan nem pesti vagyok, de bármelyik részére kitudok menni). Igen az a pontos neve, ahová kiakarok jutni. És annyi a kérdésem, hogy pestről, honnan indul vonat? Csak mert én bármelyik oldalon néztem, nem adja ki nekem. Tudtam, hogy létezik ilyen vonat, csak nem tudtam rájönni, honnan indul pontosan.
2019. nov. 13. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig kérdező nem egy nagy ördöngösség erre rájönni, ugyanis a nemzetközi vonatok nagyon kevés kivétellel a Keleti pályaudvarról indulnak.

De ha a Máv-Start menetrendi keresőjét használd az írja is, hogy "Budapest-Keleti".

2019. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 10 deka farhát ***** válasza:

[link]


Beírod a honnan mezőbe, hogy Budapest, a hová mezőbe, hogy Rothenburg ob der Tauber, aztán válogathatsz. Megmutatja, hogy hányszor és hol kell átszállni, meg ilyenek. Sok sikert! :)

2019. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :(
2019. nov. 13. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!