Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Merre szoktak V63-as mozdonyok...

Merre szoktak V63-as mozdonyok személyszállító vonatokat továbbítani?

Figyelt kérdés
Útvonalat, vonatszámot, és gyakoriságot szeretném megtudni.
2019. nov. 26. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

iemig.mav-trakcio.hu


Itt lehet böngészni :)

2019. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Én most ezt neked nem vágom, de alapvetően nem teszik azokat már személyszállító vonatokra. Régebben is inkább az volt, hogy valahol egy-egy V43-as kiesett a munkából, és akkor bizonyos ideig az volt a helyén. Én legutóbb Szob felé láttam ilyet azokkal a samuhernyó betétekkel, amikhez már nem készült fej. De az is már pár éve volt. Most, hogy tele vannak mindenféle nyugatról szerzett mozdonyokkal és villamos motorvonatokkal, félek, hogy nehezen fogsz már ilyet látni...
2019. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
A 2-es válaszával ellentétben napi 8-10-12 személyvonatozik általában... :D
2019. nov. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A 100-as vonalon mostanában Bp- Zájony vonal, járnak v63-asok személyszállító vonattal. A 6205-6208 sebesvonatot szokták hordani Püspökladány telepállomású mozdonyvezetők hordják, de p.ladányba váltás van és Záhonyi vezér veszi át az viszi Záhonyig a 6208-ast. A 6204, 6214, 6223 vonatokat szokták még hordani.

Püspökladányi,Debreceni és Záhonyi mozdonyvezetők.


A multhétem a 046-ossal kezdtem Püspökladányba, elmentem Ceglédig, onnan Záhonyig. Záhonytól Nyiregyházáig önköltség, nyiregyen át egy szilire és a Tulipánt vittem Püspökladányig, ott leszálltam, kolléga vitte a nyugatiig, aki ott aludt és másnap reggel a 33-assal jött vissza de az traxx.


Ha érdekel, megfigyelem neked, hogy még milyen vonaton van v63, de nem sok, inkább tehereznek.

2019. nov. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Én csak a Budapest-Záhony vonalról tudok neked nyilatkozni, hogy másfelé előfordul-e, nem tudom de biztos, esetleg az 1-esen a 1**-asok.

2019. nov. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyáron pl Balaton déli partján láttam gyorsvonatot vinni
2019. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!