Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha vettem egy tanuló bérletet...

Tamas3791 kérdése:

Ha vettem egy tanuló bérletet de nem a lakhelyem és az iskola közötti útra mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Az van hogy Vasegerszegen lakom és Székesfehérváron tanulok

A bérletet Sárvár és Fehérvár között vettem mert így tudom normálisan megoldani az utazást

Eddig nem volt semmi gond de ma egy ellenőr megjegyezte hogy ez így nem jó és valamit kezdeni kell vele


A kérdés hogy mit ? Van valami irat ami segíthet ? Az hogy a lakhelytől Sárvár és onnan fehérvár elég körülményes és hosszú


Remélem azért érthetően fogalmaztam

Ötlet ?



2019. nov. 29. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

hát a kérdésed bizony fogós..lövésem sincs a helyes válaszhoz. Az ellenőr jóindulatára számítani elég nagy bátorság, még szerencse, hogy jól tudja, nem károsítod meg a MÁV-ot..


közben megnéztem a gúglin, mi a megoldás..hát elég kacifántos, de ezt te is tudod(ezért írtál)


remélem lesz egy tőlem jóval okosabb válaszoló.

2019. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jegyellenor vagyok. Holnap megnézem térképen a viszonylatot és írok.
2019. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Viszonylatigazolás az a papír, ami kell neked. Ez olyan esetben kell mindenképp, amikor a lakhelyéről nem közvetlenül jutsz el az iskolába hanem más helyiségből, kerülővel, esetleg busz-vonat kombinációval. Pénztárban lehet ilyet kiváltani, buszra is, vonatra is.
2019. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!