Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten hol csináltathatom...

Budapesten hol csináltathatom meg úgy a bérletemet mint a lakcimkártyát jogy ne kopjon el az írás?

Figyelt kérdés

2019. dec. 3. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehol, a hőpapír amit használnak ilyen gagyi, mert spórolnak rajta. A Volánbuszos 5 év után is tisztán olvasható, pedig ugyan az a technológia, csak normális a papír.
2019. dec. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lakcímkártya laminálva van, de a laminálás olvashatatlanul feketére változtatja a hőpapírt, ezért NE csináld meg.

Amúgy nem értem ezt, nekem a 2016-os hőpapíros BKK bérleteim is teljesen olvashatóak, talán icipicit fakultabbak csak.

Tárold valami normális tokban, ne egy lágyítószeres szar PVC tokban.

2019. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Így van, egy jó minőségű tokban nem lesz semmi baja, nekem is jól olvashatóak a bérleteim évek múltán is. Laminàlni tilos, attól azonnal olvashatatlannà válna.
2019. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Tokban hordom a bérletem, semmi baja, rendesen olvasható.
2019. dec. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mobiljegy applikáció. Ott vásárolhatsz és tárolhatsz elektronikus formában BKK bérletet. Az nem fog megkopni:)
2019. dec. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!