Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha interneten megvásárolom a...

Ha interneten megvásárolom a vonatjegyet a MÁV oldalán, azt el tudom küldeni e-mailben?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm fog hozzám utazni, és én állom a jegyét. Ha megveszem, és megvan a digitális jegy, azt el tudom neki küldeni, és használhatja ő? Az utalás sajnos nem lehetséges opció.
2019. dec. 14. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Az úgy van hogy kapsz egy pdf.-et amit le tudsz tölteni. Szóval sztem azt el tudod küldeni e-mailen.
2019. dec. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vortrex ***** válasza:
Arra kell figyelni, hogy névre szóló a jegy, tehát a barátod nevére kell megvenned, különben reklamálni fog a kalauz
2019. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Igen, ha a webes felületen veszed, akkor egy pdf-ben kapod, ezt emailben el tudod küldeni. Fontos, hogy az e-jegyek névreszólóak, tehát az ő nevét kell majd megadnod a vásárláskor.
2019. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

és a születési dátuma is kell

mert a jegytépő kolléga azonosítás czéljábul kérheti a személyit - ha olyan napja van.

2019. dec. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2019. dec. 15. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!