Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit csináljak, ha folyton...

Mit csináljak, ha folyton késik a vonat, ez miatt én is folyton kések és ki akarnak rúgni?

Figyelt kérdés
Autóm nincs, a buszon már az első két percben elkap a hányinger a beáramló üzemanyagszag és a folyamatos fékezések miatt.
2019. dec. 19. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Korábbi vonat?
2019. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Vagy korábbi vonat, vagy autó, vagy másik munkahely.
2019. dec. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Menj egy korábbi vonattal.
2019. dec. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Eszerint busszal be tudnál járni, ha nem lennél rá érzékeny. Ezt pedig egy munkahely se köteles tolerálni. Ha nem bírod a buszt, az a te problémád, az ebből fakadó többletköltséget (pl. autó beszerzése és használata) nyilván neked kell fedezned.

Másik opció: természetgyógyásszal, pszichológussal vagy ehhez hasonlóval kikezelteted ezt a busz-fóbiát.

Harmadik opció, amit már írtak: korábbi vonat.

2019. dec. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom melyik régióban és milyen munkakörben dolgozol, de manapság könnyű váltani, ha ennyire elmérgesedne a helyzet. Nyilván neked kell mérlegelned, hogy mi a fontosabb: ez a konkrét munkahely vagy az, hogy ne kelljen a szabadidőd terhére hamarabb indulnod. És az is tény, hogy a buszozás által elő hozott tünetek jó eséllyel kezelhetőek, megelőzhetőek.
2019. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Daedalon
2019. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Én hatra járok dolgozni és még így sem késtem el egyszer sem.

Hamarabb kell elindulni, korábbival. Ennyit tudsz tenni. Ha kell kettővel hamarabbi vonathoz menj ki.

Vagy költözz közelebb a munkahelyedhez. Más megoldás nem nagyon van.

2019. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
8# vagyok, sajnos a MÁV ilyen, mióta az eszemet tudom. Nem igen fognak ők változni, neked kell máshogy alakítani.
2019. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Mi is az ötös válasszal a probléma?
2019. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

„Ha kell kettővel hamarabbi vonathoz menj ki.”


Ez állatság már. Jóformán az egész napod rámegy az egészre.

Keresned kell másik munkahelyet. Vagy megpróbálni a hányingerre szedni valamit és úgy a buszozás. Feszültséglevezetés gyanánt pedig Dunába kellene tolni a MÁV igazgatótanács luxusautóit. Utóbbiban szívesen segítek.

2019. dec. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!