Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 18 éves lányként veszélyes...

18 éves lányként veszélyes egyedül ic-vel felvonatozni Budapestre?

Figyelt kérdés
Egy ismerős várna a megállóban onnantól vele lennék, igazából hazafele is ő rakna fel a vonatra. Veszélyes szerintetek? Még sötétedés előtt jönnék haza,kb 3-kor.

2019. dec. 25. 22:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%

Igen biztonságos, a váltókat és tengelyszámlálókat sil-4 biztonsági szinten programozzuk a cenelec en 50128 szabvány alapján. :)

A rendszerek pedig az en 50126 figyelembevételével készülnek.

2019. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
95%

"igazából hazafele is ő rakna fel a vonatra"


18 évesen felraknák a vonatra:DDD. Értitek?


Szerintem, hagyd a fenébe, ne utazz, maradj otthon.

2019. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
82%
Én nemrég jártam egyedül Pesten, busszal mentem, mert azt jobban szeretem a vonatot, 8. kerületben voltam hivatalos egy házibuliba. Sok legendát hallottam, hogy milyen kemény hely, ahhoz képest sétáltam 50 percet sötétben, meg másnap ugyanennyit vissza az állomásra, senki nem állított meg, nem történt semmi. A vonat teljesen biztonságos, hiszen sokan utaznak rajta, tudnak segíteni, ha esetleg valami történne, de ha csak ülsz a helyeden, és bedugsz egy fülest, akkor 99%, hogy még szólni se fog hozzád senki.
2019. dec. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi jobb esetben csak átmennek rajtad páran, rosszabb esetben eladnak prostinak is. Komolyra fordítva meg naponta szerinted hány ezren utaznak vonattal, és abból mennyit hallasz hogy bármi gond lenne? Egy kalauznak kb angyobb az esélye hogy inzultus éri manapság mint egy utasnak.
2019. dec. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Ami egyedül veszélyes, az az onallosagod és a talpraesettseged hiányának gigászi mértéke!
2019. dec. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
93%
Keletinel volt szallasom, sok remtörtenetet hallottam, hogy ilyen meg olyan pest, megis kimereszkedtem a pesti ejszakaba es ? Semmi. A kutyat nem erdekeltem. Napközben megallitottak a hajlektalanok , h par ft-al nem-e tudnam kisegiteni őket. Ennyi kb.
2019. dec. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
83%
Rendszeresen utaztam Miskolcról. Mégis mitől félsz napközben? :D 18 évesen illene nem besz*rni attól, hogy egyedül vagy.
2019. dec. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%
Miskolc sokkal veszélyesebb.
2019. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
A vonat veszélyesebb, mint Pesten mászkálni. Gondolom, nem kell mondanom, hogy Miskolc környéke tele van C-kategóriás honfitársainkkal.
2019. dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
45%
#20: Egyrészt ők nem IC-vel járnak. Másrészt ilyen szempontból a vonat semmivel sem veszélyesebb, mint Miskolcon kimenni az utcára.
2019. dec. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!