Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol lehet panaszt tenni, hogy...

Hol lehet panaszt tenni, hogy távolsági autóbuszon nincs fűtés?

Figyelt kérdés
Nem ez az első ilyen eset, de még 3 óra, amíg elérek a célomig én is és még sokan. Nincs fűtés a buszon, farmerben és bokacsizmában sajnos szétfagyok. Próbál nyomatni valamit a sofőr, azt látom, de hát meleg nem jön, csak légkondi... Mindjárt szólok neki, h hagyja abba, mert így is rossz. Atomgáznak tartom. Értem én, hogy se busz se sofőr nincs elég, de ekkora távolság esetén ez egyszerűen felháborító.

2019. dec. 31. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Segítek:

A) Gyógyszertárban.

B) Pékségben.

C) A busztársaság ügyfélszolgálatán.

D) Kocsmában.

2019. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kell bunkózni, köszi. :)
2019. dec. 31. 10:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A busztársaság ügyfélszolgálatán lehet, de értelme nincs. Kapsz egy sablonválaszt (ha kapsz), és nem fog változni semmi.
2019. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Megjelölném az "A) Gyógyszertárban" választ!
2019. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Tegyél panaszt nyugodtan elmondom én neked hogy mi lesz. Az iratmegsemmisítőbe kerül rögtön, el se olvassák, majd kapsz egy sablon sajnálkozó választ tőlük, aminek semmi köze nem lesz a te panaszodhoz. Ne próbálj meg állami cég ellen küzdeni úgyse nyerhetsz ellenük!
2019. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták...dobsz nekik egy e-mail amire pár napon belül válaszolnak,hogy sajnálják és kivizsgálják a dolgot. Majd ismét eltelik egy kis idő és írnak,hogy probléma megoldva :D
2019. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés kiírása helyett oda mehetnél szólni neki,hogy a feneked befagy!! Sokkal célra vezetőbb
2019. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Átülsz egy másik szolgáltató autóbuszára.
2019. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem vele, hogy mi a helyzet, sokat nem tudott tenni ellene, elromlott, majd megjavíttatja. Kibírtam valahogy.
2019. dec. 31. 14:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Megnéztem, a Volánbusz üzletszabályzatában nem szerepel, hogy a szolgáltatónak kötelessége lenne fűtést biztosítani a járatain.
2020. jan. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!