Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van-e olyan térkép az internet...

Van-e olyan térkép az interneten, amely a bezárt vasútvonalak jelenlegi járhatóságát mutatja, vagy hogy van e rajtuk teherforaglom?

Figyelt kérdés

2020. jan. 20. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

én csak listát ismerek...

[link]


nem tudom, mennyire van aktualizálva.

2020. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

... folytatom...

"Elveszett sínek" című térkép létezik OSM-alapú, de ne mtudom, tartalmaz-e mindent...


[link]

2020. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És még egy...


[link]

2020. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is az openstreetmapot ajánlám. magam is rajzoltam oda pár vonalat ami már nem létezik.


a vonalak járhatóságát csak szemrevételezéssel lehet biztosan megállapítani. Van ahol elég sok sín elloptak, felszedtek.



A hódmezővásárhely - Makó vonalon az autópálya építésnél volt nagy teherforgalom, illetve cukorrépát is szoktak onnan szállítani (Szikáncs)

A Kiskőrös - Kalocsa vonalon egészen biztos, hogy van tehervonat (Foktő)

A Mezőfalva - Paks vonalon is van tehervonat

Somogyszob - Balatonszentgyörgy között Somogyszob irányából Böhönyéig szoktak menni. Szentgyörgy felöl meg Marcaliig. A köztes szakaszt nem használják, de úgy tudom járható.

Sellye- Villány között elég sok helyen fel van már szedve a cucc, de Villányból Nagyharsány - Beremendre van vonat. Illerve Sellye felöl is Vajszlóra volt még néhány éve biztosan, illetve Drávafokra (Középrigóc felé)

Veszprémből is szoktak járni Papkeszire

2020. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!