Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Frissen a Nyugatiba került...

Frissen a Nyugatiba került mozdonyvezetők milyen típusokra tettek vizsgát a tanfolyamon?

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a GYK-nál szakmaibb fórumokat is találhatsz kisebb keresgélés után, ott talán válasz is jön majd a típusismeretes kérdéseidre.
2020. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért hátha errefelé is jár valaki...
2020. jan. 26. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy javaslat volt, hogy pl. az index szakmai fórumában tobzódnak a mozdonyvezetők, de ha neked egy 11 éves hülyegyerek házifeladat írás helyett megírt válasza relevánsabb...

Csak segíteni akartam...

2020. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Néztem már ott is, és nem találtam semmilyen infót.
2020. jan. 27. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Én John Deere 3038R traktorra kaptam. Mit is mondjak elég nehéz egyenesben tartani de ugye gyakorlat teszi a mestert. Szerintem neked egy lábbal hajtható négykerekű kismotorra fognak adni. Azért ne becsüld alá majd a műanyag szörnyeteget, különben nem lesz lehetőséged fejlődni.
2020. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk, a 3 szili és hozzá vezérlők+flirt, dízelből csörgő+vezérlő és bobo. Ezek most az alaptípusok.

De ha csak most kezded mire te idejutsz az jó másfél év, addig sok minden változik és majd megtanulod itt csak az biztos ami már elmúlt..

2020. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!