Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik európai pályaudvarról...

Melyik európai pályaudvarról érhető el a legtöbb közvetlen nemzetközi célállomás?

Figyelt kérdés
Én laikusként Bécsre (Wien Hauptbahnhof) tippelnék. Az osztrák fővárosból közvetlenül elérhető Magyarország, Szlovákia, Csehország, Szlovénia, Horvátország, Olaszország, Svájc, Németország, Lengyelország és Ukrajna is.
2020. jan. 28. 15:47
 1/5 A kérdező kommentje:
+Románia is elérhető Bécsből.
2020. jan. 28. 15:51
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Münchenre tippelnék, de tényleg csak tipp.
2020. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ország vagy külföldi város?

Bécsből már Belgium is elérhető egyébként (11).


Berlin: Franciaország, Hollandia, Ausztria, Csehország, Szlovákia, Magyarország, Lengyelország, Oroszország, Fehéroroszország, Svájc, Svédország (11).



Csak a mihez tartás végett:

Keleti: Ausztria, Németország, Svájc, Szlovákia, Csehország, Lengyelország, Románia, Horvátország, Szerbia (jelenleg nem közlekedik pályafelújítás miatt), Olaszország (évi egy pár...), Ukrajna (9-11, a hét szomszédos országból csak Szlovénia marad ki, oda a Déliből megy - ha hozzávesszük, hogy egy időben, és nem is olyan régen, ment Oroszországba is, Bosznia-Hercegovinába is, nyáron Montenegróba és Bulgáriába is...).

2020. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Romániát kihagytam a számításból Ausztriánál.
2020. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha közelmúltat is belevesszük, akkor Magyarország jóval felülmúlja a 11-et a #3-as listája alapján, így ebben is rekorderek vagyunk és még szidjuk a MÁV-ot :D Magyarán lassan és késve, de mindenhova eljutunk átszállás nélkül :D Jobb mint gyorsan sehova :D
2020. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!