Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 100E busz megállója hol van...

A 100E busz megállója hol van pontosan a Deák téren?

Figyelt kérdés
Ahogy olvasom, többször költöztetik a buszmegállókat és nem szeretnék a Deákon szaladgálni, hogy hol is kell felszállnom. Sajnos a Bkk/bkv olyan információval nem szolgál, hogy pontosan hol a megálló (Deák tér M elég tág meghatározás szerintem, ha nem járatos az ember arrafelé)

2020. febr. 16. 18:36
 1/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

[link]

Csak remélem, hogy ez így jól átmegy és ez alapján megtalálható lesz.

2020. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Koplárovics Béla! Így tökéltetesen értem, hol van. Vidékiként nem ismertem a futar.bkk.hu oldalt :(
2020. febr. 16. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Vannak a bkk oldalán csomóponti térképek, de az első válaszoló által linkelt futár térképen is elég pontosan szerepelnek a megállók.

[link]

[link]

2020. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2: Köszönöm, ezt a Bkk oldalt néztem, de ezen egyáltalán nem jelölik, hogy hol a megálló... teljesen kaotikusnak tűnik. A futár sokkal érthetőbb.
2020. febr. 16. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen érthető.

A megállókat szimbolizáló pontokba fekete vonallal oda vannak húzva a járatok listája.


De kinek mi. A lényeg, hogy már tudod, hol áll meg. :)

2020. febr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon komoly változás nem volt a megálló helyében. A Károly körút Astoria felé vezető oldalán, a Vàrosháza park mellett találod meg a 100E busz megállóját.
2020. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

telefonra van bkk futár app.

ott valós időben tudod nézni a menetrendet, meg azt is hogy hol tart a busz amit épp vársz.

google maps útvonaltervező is egész jól mutat mindent

2020. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek a csomóponti térképek tényleg elég kaotikusak tudnak lenni. Túl sok infót sűrítenek rá. A megállókat kéne jelölni egy nagyobb szimbólummal és mondjuk betű vagy számjelzéssel, azt meg hogy melyik járat melyik megállóból megy elég lenne egy táblázatban felsorolni.
2020. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 100-as buszt például odarakták egy rakás éjszakai járattal a térkép bal alsó sarkához a Kempinskire. Ja hogy egy vékony fekete vonallal odahúzták ezeket a járatokat a megálló helyét jelölő aprócska ponthoz a térkép másik felében? Cseles, de itt nem a gyors tájékozódás lenne a lényeg?
2020. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!