Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most a vírusra való tekintette...

Most a vírusra való tekintettel nálunk a környéken nem kell a buszokra jegyet venni. Ez ugyanígy van, ha mondjuk Budapestre akarnék bemenni Veszprém megyéből?

Figyelt kérdés

2020. márc. 27. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Magyarországon egyetlen olyan közlekedési szolgáltatóról sem tudok, amelyik ingyenessé tette volna járatai használatát. A Volánbusz járatain is kötelező érvényes jeggyel rendelkezned, azonban azt csak online vagy elővételi pénztárakban tudod megvenni. A szolgáltató így egy csomó utast belekényszerít a bliccelésbe, hiszen sokaknak nincs bankszámlájuk, adatkeretüj, térerejük, tárhelyük, okostelefonjuk vagy digitális készségeik.
2020. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nálunk online, vagy elővételi jegyváltásra nincs lehetőség, igazából a szomszéd faluba mentem ma, odafele felmutattam a bérletemet a hátsó ajtóból, de a következő megállónál jött egy hölgy, nem vett jegyet, nem volt bérletje, és nem szólt neki senki. Visszafelé már a bérletemet sem mutattam fel, akkor sem szóltak, ebből gondoltam, hogy most nem kell menetjegy. :D
2020. márc. 27. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Nem mehetsz ingyen Pestre, sőt maradj otthon, kijárási tilalom lép érvénybe pár órán belül.
2020. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kettes, ha ez a Volanbusz jarata, akkor mindegyikre tudsz mobiljegyet venni már par napja. De ez nem segítség sokaknak.
2020. márc. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag ingyen ülhetsz fel a buszra (elvileg nem), senki nem fogja kérni a jegyet (legalábbis mifelénk nem kérik), és mivel nem biztosítja a Volánbusz jegyvásárlás lehetőségét (a mobiljegy nem az, mert nem kötelezhetnek arra, hogy okostelefonod legyen internettel, meg bankkártyád), meg sem büntethetnek.
2020. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 girl77 ***** válasza:

Persze, mindenki utazzon ingyen összevissza, nem?

Remélem az összes bliccelőt elkapja az ellenőr.

Ilyen komolytalan gondolkodást.

Ha nincsenek meg hozzá a feltételeid, akkor maradj otthon. Gerinc, pls...

2020. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!